‘احساساتی قصه آمد به نور در طول نجات کودکان’

“ما نجات دو خواهر و برادر که می خواستم به مطالعه اما کاهش یافته و شروع به کار برای دیدار به پایان می رسد. من آنها را به تصویب و بستری در یک پناهگاه صفحه اصلی” گفت: منطقه کریشنا سرپرست پلیس (SP) M. Ravindranath ببو.

پلیس تیم آمد در سراسر احساساتی داستان بچه های که درد و رنج در اماکن عمومی پیاده و برخی از کار در مغازه ها و دیگر موسسات. چند فرزند داشت به رنج می برند از بیماری های مختلف SP گفت.

به عنوان بخشی از “عملیات Muskaan’ گرفته شده در دولت از جولای 14 تا 20 بیش از 4,800 کودکان نجات داده شدند و بستری در حدود 103 کودک یتیم در خانههای امن (CCIs) گفت: CID پلیس که از عهده رانندگی همراه با کار زنان در توسعه و رفاه کودک (WD&CW) CWCs درآمد و بخش دیگر پرسنل.

“در تمام 4,806 کودکان — 4,075 پسران و 731 دختران — نجات داده شدند و در طول عمل Muskaan’ که 4,703 ترمیم شدند به خانواده خود را. ما همچنین نجات 72 کودکان متعلق به کشورهای دیگر گفت:” CID SP K. G. V. فوق که تحت نظارت این هفته-رانندگی طولانی.

تاج آزمايشات انجام شده برای 1,121 کودکان که مبتلا به سرماخوردگی و سرفه و تب از آن سه آزمایش مثبت خانم فوق گفت.

‘توقف کار کودک’

غرب Godavari منطقه اضافی SP (AR) ماهش کومار به دادگاه تجدید نظر به پدر و مادر خود را به اعتراف به کودکان در مدارس

صحبت کردن در ‘عملیات Muskaan’ COVID-19 بسته شدن برنامه به طور مشترک سازماندهی شده توسط پلیس WD&CW, حقوق کودک Advocation پایه (CRAF) در الورو در دوشنبه ASP قدردانی تمام افسران و کارکنان شرکت کننده در این درایو در طول بیماری همه گیر.

CRAF برنامه مدیر P. فرانسیس Thambi که توزیع sanitiser و کیت های پزشکی برای کودکان, تشکر پلیس برای انجام COVID آزمون برای نجات کودکان.

DSPs O. Dileep Kiran, G. V. Paideswara رائو Krishnam راجو و Harshita و منطقه افسر حمایت از کودکان Ch. Surya Chakraveni در میان کسانی که شرکت کردند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>