Pathlawa روستا در پنجاب قرنطینه پس از ساکن می میرد COVID-19

پس از 70 سال-اقامت با سفر به تاریخچه آلمان و ایتالیا آزمایش مثبت برای COVID-19 و درگذشت در پنجاب روستای مادری خود Pathlawa — با جمعیت حدود 3000 — در Shaheed Bhagat Singh نگر منطقه قرنطینه شده.

“ما باید قرنطینه Pathlawa ایجاد کرد. تا کنون ما را شناسایی کرده اند 56 مردم که آمده بودند به تماس از مرحوم. این تعداد ممکن است افزایش یابد به عنوان فرایند ردیابی خود را ممکن است مخاطبین هنوز روشن بود. مردم شده اند خانه-قرنطینه شده اند و توصیه به ماندن در داخل خود خانه” Vinay Bublani معاون کمیسر پلیس شهيد Bhagat Singh نگر گفت هندو.

آقای Bulani گفت: همه نقاط ورود و خروج شده بود محدود و کافی ترتیبات در محل قرار داده برای تحقق نیازهای اساسی از ساکنان این روستا است.

“ما در حال جمع آوری نمونه از این نمایش علائم,” او اضافه شده است.

مرحوم وارد شده از آلمان از طریق ایتالیا در فرودگاه دهلی نو در مارس 7 و اقدام به دولت در همان روز. او شناخته شده بود به دیابت و فشار خون بالا و تایید شد مثبت برای coronavirus در مارس 18, یک بیانیه دولت گفت: در روز پنج شنبه.

SBS نگر سرپرست ارشد پلیس Alka مینا گفت: “ما به شدت به دنبال مشاوره های صادر شده توسط دولت و نه اجازه می دهد کسی به رفتن در داخل و یا خارج از روستا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر