‘Pattana Pragathi’ از 24 فوریه

جلسه هیئت دولت روز یکشنبه شب تصمیم به سازماندهی یک 10 روز ‘Pattana Pragathi’ برنامه به زمین رشد و نمو این نسخهها کار در شهرداری ها و شرکت های شهرداری از 24 فوریه با تمرکز بر بهداشت و سبز.

بیش از شش ساعت جلسه ریاست آن با وزیر K. چاندراسکار رائو نیز تصمیم به انجام یک دولت در سطح کنفرانس شهرداران شهری, رؤسای, کمیسیون MLAs جمع و اضافی جمع در وزیر اردوگاه کار در اینجا در فوریه 18 برای نهایی راهنمای برنامه است.

آزادی بعد گفت: شرکت کنندگان در این کنفرانس خواهد شد در یک دیدار به Gajwel مندل ستاد در جلسه بعد از ظهر این کنفرانس به بررسی های محلی و گیاهی و غیر گیاهی در بازار و هولوکاست زمینه.

این برنامه اجرا خواهد شد با ward به عنوان یک واحد و از آن خواهد شد که یک مامور ویژه به عنوان نظارت بر قدرت. چهار نفر را کمیته باید تشکیل شود در پنج روز آینده در هر بخش از شرکت ها و شهرداری ها برای اجرای کار می کند.

وجوه آزاد

آقای رائو چپ دستورالعمل که دولت باید آزادی ₹ 78 کرور روپیه در هر ماه برای بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت و ₹ 70 کرور روپیه در هر ماه در تمام برای بقیه شرکت ها و شهرداری ها در دولت از سرمایه گذاری کمیسیون بودجه. بنابراین مناطق شهری در دولت خواهد شد ₹ 148 کرور روپیه در هر ماه.

از 14 مالی کمیسیون بودجه با آقای رائو دستور داد که ₹ 311 کرور بود با توجه به GHMC و ₹ 500 کرور روپیه برای دیگر شرکت ها و شهرداری ها.

او گذاشته و تاکید بر فضای سبز و بهداشت و کار می کند و تمیز کردن از آزمونهای تشخیصی در 10 روز رانندگی کنید. تصمیم گرفته شد برای حفظ 3,100 وسایل نقلیه برای بهداشت کار می کند. در حال حاضر 600 وسایل نقلیه وارد شده بود در حالی که تعادل 2,500 باید مرتب و معطوف به شهرها.

نهال کشت و زرع

آقای رائو خواسته مقامات به کاشت نهال در یک راه بزرگ است. آنها باید شناسایی مکان ها در بخش به راه اندازی مهد کودک. تقویت شبکه آب آشامیدنی بهبود جاده ها و شناسایی سایت برای راه اندازی هولوکاست و زمینه دفن شد دیگر پیشنهادات است که او ساخته شده است.

او همچنین می خواست آنها را به برداشتن قدم برای ساخت زمین های بازی و باز کردن ورزشگاه های گیاهی و غیر گیاهی بازارهای dumpyards ایستاده و پارکینگ. مقامات باید به آزار و اذیت فروشندگان خیابانی تا مکان های جایگزین ارائه شده به آنها است.

لغو کا

دولت درخواست دولت مرکزی به گام برای لغو تابعیت (متمم) قانون 2019 به عنوان آن منجر به تبعیض بر اساس دین در حالی که اعطای تابعیت و در نتیجه خطر اندازد سکولاریسم پیش بینی شده در قانون اساسی است.

تصمیم بر آن شد تا با تصویب یک قطعنامه در این اثر در دولت و مجلس انجام شد در کرالا پنجاب راجستان و بنگال غربی آزادی گفت.

دولت نیز در اعتراض به این اتحادیه دولت به تبعیض مردم بر اساس دین بر اساس هندی شهروندی است. همه ادیان باید تحت درمان در تاریخ همتراز در چشم قانون است.

کنگره طرح

کابینه تصمیم به فروش آپارتمان ساخته شده برای شهری فقیر تحت راجیو Swagruha برنامه کنگره و دولت در ترکیب A. P. به کار کردن روش برای فروش این خانه که ساخته شد در بلوک کابینه تصمیم به تشکیل یک کمیته متشکل ویژه دبیر کل مسکن, Chitra Ramachandran, اصلی, وزیر, امور مالی, K. Ramakrishna رائو و اصلی, منشی, شهرداری, دولت, Arvind Kumar.

دولت همچنین تصمیم گرفت تا به طور کامل بررسی دیگر برنامه های کنگره دولت از جمله Abhaya Hastham, Bangaru Thalli و Vaddileni Runalu.

مسئولیت بررسی Abhaya Hastham سپرده شد به وزیر دارایی T. Harish رائو و Panchayat Raj, منشی, Sandeep Kumar Sultania.

کابینه را تایید فرمان اعلام Lokayukta و تصمیم به معرفی نگران در لایحه بودجه جلسه مجمع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر