در Ganpati جشن در پونا در سپتامبر سال گذشته آمریکا پیوست و با بازی خیابان طبل. هیچ کس به نظر می رسید که او گرگ الیس مشهور ضربی که کار کرده در 150 هالیوود از جمله نمرات The Matrix: Reloaded, 300, مرد آهن, بدن نهفته است و آرگو.

هر چند او پیروی مختلف جهانی ضربت زنی سبک الیس است به خصوص علاقه ریتم های هندی رابطه با tabla اساتيد استاد ذاکر حسین و Bickram Ghosh. اما در مرحله راه اندازی, او با استفاده از ناغارا معرفی به او Nathu لعل Solankey. الیس خواهد بود که مهمان ویژه در یک ادای احترام به Abbajiبرگزار می شود در فوریه 3, به عنوان یک ادای احترام به tabla ریش سفید Ustad Allarakha در سالگرد مرگ. “در حال حاضر من بسیار با اعتماد به نفس اما من ممکن است من OMG لحظه در روز نشان می دهد” او جوک در طول مصاحبه.

تاثیر جهانی

الیس به طور معمول نقش غرب درام کیت اما مجموعه خود را در نشان می دهد را شامل آلات موسیقی جهان مانند کاجون،, udu, قاب, درام, darbouka و ashiko. او می گوید: “من انباشته اند و مجموعه ای از صدها نفر از سازهای کوبه ای از همه بیش و من بازی همه آنها را. شاید نه در شیوه سنتی اما من احترام به فرهنگ آنها از کجا آمده اند و چرا آنها وجود داشته باشد در وهله اول است.”

به عنوان یک کودک الیس اول را برداشت کلاسیک ترومپت. او علاقه مند در ضربت زنی پس از بازی در یک گروه راهپیمایی. اولیه خود را طعم و مزه حول گروههای موسیقی راک مانند بوستون, Led Zeppelin و ون هیلن. الیس می گوید: “من نیز به progressive rock و بزرگترین نفوذ Neil Peart از عجله که ما به تازگی از دست داده. گوش دادن به عجله باز مرا به زمان عجیب و غریب امضا و الگوهای پیچیده از ریتم است.” جوان درامر شروع به بازی حرفه ای در سن 20 سالگی پس از حرکت از منطقه خلیج سان فرانسیسکو به لس آنجلس. این ضربی می گوید: “آن را تنها در 26 که من رو به جهانی کوبه ای پس از خواندن کتاب ضربت زنی در لبه سحر و جادو توسط میکی هارت (از Grateful Dead).” او در نهایت شروع پروژه های Vas و RhythmPharm.

در همگام

الیس ملاقات Zakir Hussain از طریق هارت بود که در تولید یک آلبوم برای taiko drum گروه Kodo. او به یاد می آورد: “من می دانستم که Zakir شد در این آلبوم اما من نمی دانم که من را برای بازی با او. من در ابتدا مرعوب اما زمانی که من او را ملاقات نمود, او ساخته شده من احساس می کنم که اگر من در آن اتاق من تعلق وجود دارد. او بسیار به نوازنده که [است] همیشه دیگران را تشویق به اکسل.”

در همکاری با کلکته مبتنی بر Bickram Ghosh, الیس می گوید: “من برای اولین بار با او کار می کرد در اولین Rhythmscape آلبوم 20 سال پیش. با معادله ما به اشتراک بگذارید ما می گویند که ما یک درامر با چهار اسلحه. وقتی که من تعداد بازدید محل خود من نیز تا به حال یک فرصت برای هدایت شود پدرش شانکار Ghosh.” نوازنده توضیح می دهد که کار بر روی پروژه فیلم خاص است که شما در بازی مطابق با ویژوال. “من خوش شانس بود به کار با Alexandre Desplat که موسیقی تشکیل شده برای آرگو. آن را نامزد دریافت جایزه اسکار است. من دیگر مورد علاقه های 300 و The Matrix: Reloaded” او می افزاید.

این ضربی است به خصوص به دنبال به جلو به barsi ادای احترام به عنوان او می خواهد چیزی را به عقب و بخشی از این جشن به افتخار میراث باور نکردنی از استاد Allarakha. “هند به معنای زیادی هر دو موسیقی و شخصا” او ادعا میکند.

ادای احترام به Abbaji – Ustad Allarakha برگزار خواهد شد در روز دوشنبه, فوریه 3 در سری Shanmukhananda Chandrasekarendra Saraswathi سالن. ورود به سیستم بر روی bookmyshow.com برای ثبت نام رایگان عبور می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی