توقف درگیری های بین المللی برای 30 روز فرانسه می گوید شورای امنیت سازمان ملل اعضای

پیش نویس قطعنامه ای در COVID-19 همه گیر است که در حال مذاکره میان اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد خواستار توقف جهانی درگیری برای 30 روز.

قطعنامه منتشر شده توسط فرانسه گفته است که درگیری ها مانع تلاش جهانی برای مقابله با گسترش این رمان coronavirus و خواسته U. N. اعضا به طور کامل و شفاف در مورد این بیماری و ارائه “اطلاعات در زمان واقعی”.

همچنین بخوانید: عضو سازمان ملل متحد تقاضا ‘عادلانه’ دسترسی به آینده COVID-19 واکسن

با در نظر گرفتن این درگیری که همچنان به خشم با وجود همه گیر متن این قطعنامه به نام “همه طرف های درگیر بلافاصله در دوام بس موقت به مدت حداقل 30 روز متوالی به منظور فعال کردن امن و آزادانه و پایدار تحویل کمک های بشردوستانه و خدمات و تخلیه پزشکی مطابق با قوانین بین المللی”.

آن را بیشتر استدلال کرد که در ادامه بین المللی خشونت را ایجاد شرایط آسان برای انتقال رمان coronavirus از طریق حرکت آوارگان و “بنابراین تأثیر عمده ای بر همه مردم و بر توانایی ما برای مهار این بیماری همه گیر”. متن نیز جلب توجه به تاثیر شیوع بیماری های ویروسی در اردوگاه های “آوارگان داخلی”.

فرانسه پیش نویس قطعنامه مربوط به جنوب آسیا از نظر زمان فاز از نقض آتش بس در خط کنترل در کشمیر همراه با تیز مبادلات بین هند و پاکستان است.

همچنین بخوانید: خودداری از جنگ top U. N. دیپلمات خواستار هند و پاکستان

وزیر دفاع Rajnath Singh ادعا کرد در آوریل 19 که در هند انجام شده است “هدف حملات تروریستی راه اندازی پد” در امتداد LoC حتی به عنوان یک تعداد از درگیری گزارش شده در میان مبارزان و نیروهای امنیتی در دره کشمیر است که در میان بالا COVID-19-مناطق آسیب دیده از هند است. هند و پاکستان هستند و بیشتر تحت تاثیر COVID-19 در جنوب آسیا و شاهد در مقیاس بزرگ داخلی مهاجرت به دلیل شیوع بیماری در هفته های اخیر.

دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در ماه گذشته به نام برای جهانی آتش بس برای قرار دادن درگیری ها در “مستند”. این مقام ارشد سازمان ملل متحد به دنبال داشت رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی که به نام رئیس جمهور چین, رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر بوریس جانسون از انگلستان مورد نیاز برای جلوگیری از جنگ جهانی به منظور مقابله با این بیماری همه گیر است که مختل اقتصاد و ملل در سراسر جهان است.

جدا از 30 روز توقف در جنگ پیش نویس قطعنامه نام در U. N. اعضای تضمین “کامل و بدون مانع دسترسی انساندوستانه” به مردم ساکن در مناطق درگیری و درخواست “برای شفافیت کامل و در زمان واقعی به اشتراک گذاری اطلاعات میان کشورهای عضو در مورد شیوع COVID-19 زیر که هماهنگی”.

فرانسه پیشنهاد همچنین پیشنهاد کرد که سازمان ملل حفظ صلح عملیات باید بسیج برای حمایت از تلاش های حاوی COVID-19 همه گیر در بیاورد و مناطق درگیری. به غیر از فرانسه و تونس نیز منتشر شده پیش نویس قطعنامه ای که تاکید دبیر کل اشاره به این حادثه تلخ’ فراخوان جهانی داد.

منابع در سازمان ملل گفت که بحث شد در حال حاضر در میان کشورهای عضو شورای امنیت سازمان ملل در مورد پیشنهاد ایده در این قطعنامه که به دنبال مارس 9 جلسه بسته از بالاترین U. N. بدن. که قادر به تولید نتایج به دلیل دیدگاه های ضد و نقیضی از ایالات متحده و چین است.

هند است که یک عضو از شورای امنیت سازمان ملل بخشی از گسترده تر مشاوره در U. N. اما هنوز برای اظهار نظر در این طرح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>