Pawar می نویسد به PM اعتراض به تغییر IFSC

ملی حزب کنگره (NCP) رئیس جمهور Sharad Pawar در نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی گفته است که این مرکز تصمیم به تغییر بین المللی خدمات مالی مرکز (IFSC) به گاندینگر در گجرات از بمبئی “فاحش اشتباه و بی جا”.

“آن را نیز به عنوان یک حرکت برای تغییر موسسات مالی و کسب و کار در خانه و دور از ماهاراشترا و ایجاد خواهد شد غیر ضروری سیاسی اختلال. آن را نه تنها باعث خسارت مالی به این کشور بلکه بین المللی را بی اعتبار تضعیف اهمیت بمبئی” آقای Pawar گفت: در نامه خود به تاریخ مارس 2.

آقای Pawar نامه در یک زمان می آید زمانی که هر سه اجزای تشکیل دهنده ی ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت در ماهاراشترا در حال ثبت نام خود را در اعتراض به تصمیم دولت مرکزی.

‘در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده’

سابق اتحادیه وزیر گفت که در بمبئی به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از جهان ده مراکز تجارت از نظر مالی جهانی جریان با دولت سرمایه تولید 6.1 درصد از هند تولید ناخالص داخلی و حسابداری برای 25 درصد از تولیدات صنعتی و 70 درصد از سرمایه معاملات به اقتصاد هند.

“خانه شهر مهم موسسات مالی و دفتر مرکزی شرکت از شرکت های متعدد خود فرصت های کسب و کار جذب بسیاری از شرکت های چند ملیتی از سراسر جهان ،

“از آنجا که IFSC قدرت متحد و آژانس برای تنظیم تمام خدمات مالی در مالی بین المللی مراکز خدمات در کشور بمبئی بودن کشور, اقتصادی, مالی و تجاری سرمایه بهترین انتخاب است و محل نقل مکان IFSC در آن است. بنابراین من مصرانه از شما را به تجدید نظر در تصمیم به تغییر IFSC به گجرات و نقل مکان آن در بمبئی روی شایستگی اساس” گفت: آقای Pawar.

بیشتر NCP رئیس تصریح کرد که این مرکز تصمیم گرفته خواهد شد به عنوان عمل تضعیف اهمیت استراتژیک بمبئی که دارای بودن ملت سرمایه مالی. “حتی موسسات مالی در سراسر جهان خواهد بود گرفته شده توسط این تکان دهنده تصمیم,” او گفت:.

ماهاراشترا به اشتراک گذاری

به منظور اثبات استدلال خود آقای Pawar گفت: با توجه به رزرو بانک هند در آمار منتشر شده در آوریل 23, 2020 هند بانکی در بخش سپرده به ارزش ₹145,00,000 کرور. سهم ایالت ماهاراشترا به تنهایی در گفت و سپرده 22 درصد است و پس از دهلی نو (10%), Uttar Pradesh (7.8%) کارناتاکا (7.2%) و گجرات (5.4%). از طریق G-ثانیه های این مرکز دریافت وجوه ارزش ₹26,00,000 کرور که ₹5,95,000 کرور روپیه دریافت کرده است از ماهاراشترا در برابر گجرات سهم ₹1,40,000 کرور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>