پنجه و پنجه و فک: بهترین مخلوق امکانات به شما از طریق coronavirus همه گیر

کار از خانه به معنی اصلاح کردن رفت و آمد قابل توجهی زمان که بدان معنی است که شما باید زمان بیشتری برای خواندن, نوشتن نامه, انجام برخی باغبانی, یوگا یا روییدن در مقابل یک صفحه نمایش — تا به حال به گزینه های سالم ، در دیجیتال اقیانوس از مطالب شما یا می تواند خود را ترساندن احمقانه تماشای استیون سودربرگ عالی سرایت (2009) — cheap thrills از نظر دیدن داخل Gwyneth Paltrow را چسبنده سر عين — بسیار خوب با هم قرار داده مالایالام فیلم ویروس (2019), Netflix را hideously prescient مجموعه مستند همه گیرو یا شما می توانید برای برخی از خوب قدیمی از مد افتاده فرار از واقعیات در قالب امکانات موجود.

سرگرم کننده ترین چیزی که در مورد این فیلم این است که تهدید همیشه نسخ در پایان فیلم. وجود دارد یک راه برای مقابله با این تهدید است. مهم نیست چقدر بزرگ مار یا چگونه بسیاری از دندان های تیز کوسه است و همیشه وجود خواهد داشت یک رئیس برودی به کشتن آن را با یک مخزن اکسیژن. هر چند به شدت به زبان بیگانه فیلم را می توان طبقه بندی به عنوان موجودی امکانات در فضای پارک ژوراسیک است که در مورد خوبی دایناسورها در حال اجرا amok در یک پارک و گودزیلا غول پیکر است رادیواکتیو مارمولک آنها در زیر آمده است sci-fi خواهد بود و بهتر خدمت در یک لیست متفاوت.

در ضمنشبح و تاریکی (1996) ویژگی های مایکل داگلاس پس از رفتن مرد خواران از پارک شیرها که به کشته شدن متعدد کارگران تخمگذار اوگاندا-مومباسا خط راه آهن در سال 1898. آن را نمی کند, ویژگی در این لیست به عنوان آن است که بیشتر ماجراجویی و شیرها بودند که معقول حفاظت از زیستگاه خود. داگلاس می آید در سراسر به عنوان نه احمقانه با فرهنگی اختصاص رقص و چه چیزی نیست.

بنابراین در اینجا می رود لیست شادترین برخورد و پنجه و پنجه و فک.

Jaws (1975)

Paws, claws and jaws: The best creature features to get you through the coronavirus pandemic

خوب این بابا بزرگ از تمام امکانات موجود. ساحل, پارتی, دختر لاغر, جان ویلیامز شوم نمره کوسه-چشم طب مکمل و جایگزین, فلش از یک ماهواره tail fin مرده چشم و بی رحمانه دندان کمک برای گذاشتن قالب برای فیلمهای تابستان. بر اساس Peter Benchley را eponymous رمان آرواره های ستاره دار Roy Scheider به عنوان رئیس پلیس مارتین برودی که با اقیانوس شناس مت هوپر (ریچارد دریفوس) و کوسه شکارچی پنجم (رابرت شاو) — همیشه وجود خواهد داشت یک اخاب رفتن به شکار برای انسان بزرگ سفید. پیشنهاد کوسه به جای کل کوسه بود که با توجه به بسیاری از مکانیک شکست از کوسه مدل اما این کار بسیار خوبی برای ایجاد تنش است. آنچه در ذهن تصور است که معمولا بدتر از واقعیت است. آه و اتفاقا این فیلم به کارگردانی استیون اسپیلبرگ.

Anaconda (1997)

Paws, claws and jaws: The best creature features to get you through the coronavirus pandemic

که در آن یکی نیست شروع با این فیلم به کارگردانی لوئیس یوسا? است که در آن جنیفر لوپز به عنوان جدی فیلمساز مستند قبل از او JLo? یا بزرگ, چاق آناکوندا خزیدن در اینجا وجود دارد و انجام شاهکارهای طبیعی مهارت است که می تواند درایو herpetologists به frothing متناسب با خشم? نیز وجود دارد Jon Voight جویدن مناظر به عنوان اخاب سبک شکارچی. او خود را فقط دسر وقتی آناکوندا gobbles او و پس از آن می اندازد تا — بدیهی است که نمی تواند هضم خود اقدام بد. این فیلم باعث یک سری و متقاطع اما هیچ چیز مطابق با شادی از اولین فیلم.

Lake Placid (1999)

Paws, claws and jaws: The best creature features to get you through the coronavirus pandemic

این فیلم در مورد یک تمساح غول پیکر ترساندن مردم خوب سیاه و سفید دریاچه در ایالت مین است که باید سازمان دیده بان برای عزیز بانوی پیر که تغذیه پوزخند تمساح با متفرقه گاو و شوهرش. Oliver Platt به عنوان اساطیر استاد هکتور Cyr سرگرم کننده است در حالی که Bridget Fonda کردن شکلات به عنوان یک دیرین شناس از موزه آمریکایی تاریخ طبیعی. Brendan Gleeson قبل از او محکم لایحه هاجز (Mr مرسدس بنز) نقش بیهوده نقش کلانتر هنک Keough, در حالی که بیل پولمن است ماهی و بازی افسر جک چاه. صحنه ای که در آن تمساح بیرون می پرد از دریاچه به خوردن خرس خوشمزه آب نبات چشم.

دریای عمیق آبی (1999)

Paws, claws and jaws: The best creature features to get you through the coronavirus pandemic

Samuel L Jackson خورده اواسط جمله برجسته از این فیلم در مورد مهندسی ژنتیک ماکو کوسه. به نظر می رسد مانند چیزی Dr بد فکر می کنم تا با توجه به علاقه کوسه با لیزر متصل به سر خود را به طوری که آنها می توانید یک وعده غذایی گرم. کارگردان Renny Harlin (Cliffhanger! مرگ 2!) ستاره فیلم Saffron Burrows به عنوان دانشمند و رپ LL Cool J به عنوان آشپز با جالبترین خطوط. او همچنین کمک دو آهنگ—’عمیق ترین Bluest (کوسه باله)’ و ‘بگو چه.

Piranha 3D (2010)

Paws, claws and jaws: The best creature features to get you through the coronavirus pandemic

این هتاک را در هیولا, فیلم, است, به عنوان وحشتناک آن را به عنوان خنده دار است. ماقبل تاریخ پیرانا که شنا کردن از یک شکاف پس از یک زلزله بزرگ goo-ماده چسبنده و لزج چشم و براق دندانه دار دندان حمله می کند و هر کس از زلزله شناسان به pornographers و مرطوب تی شرت مسابقه. به کارگردانی الکساندر آجا (تپه ها چشم دارند) فیلم ستاره های دوست داشتنی Elisabeth Shue به عنوان پلیس جولی جنگل, Ving Rhames به عنوان معاون و Steven R. McQueen (نوه پادشاه, سرد, استیو مک کوئین) به عنوان پسرش جیک.

ریچارد دریفوس از کوسه متخصص از آرواره اولین قربانی حمله پیرانا حتی به عنوان او می خواند ‘به من نشان می دهد راه را برای رفتن به صفحه اصلی’, که اگر شما به یاد داشته باشید چیزی است که او می خواند در راه بازگشت از کشتن کوسه در فک. این است که چگونه با دانستن این فیلم است! پاداش اضافه شده است که کریستوفر لوید (Doc از بازگشت به آینده فیلم) به عنوان بازنشسته زیست شناس دریایی کارل گودمن که مشخص پیرانا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر