سلام — ریشه همه احساسات

صرف ترتیب کلمات نمی شود شعر اگر چه آن ممکن است نگاه زیبا و استادانه در سطح سطحی. آن است که قصد بیرون کشیدن یک موجود احساسات است که حامل زیبایی دانه. ‘Bhava’ با حیطه احساسات می افزاید: صلاحیت به عنوان یک شعر است. هر دو دستور زبان و soulfulness رسیدن به اثر مورد نظر کامل Rasa تجربه. زمانی که به عنوان های صوتی و تصویری, شعر, شود, درام.

افرادی که متعلق به خانواده (بیولوژیکی فرزندان و شاگردان) به نام Bharataputras حال منحصر به فرد حرفه ای به عمل در درام. مسئول نمایشنامه نویس و کسی که درام را آن روزها در تلاش برای بالا بردن ذهن مردم همراه با سرگرمی است. ارزش های اخلاقی شد پیام هایی که بودند منتقل و از طریق خودرو از درام. نیز وجود دارد قوانین در مورد آنچه که می تواند به تصویر کشیده شده در مرحله دارما Artha, کاما و مکشایی بودند چهار برابر هدف. در دوران کهن حتی acharyas از ادیان مختلف نوشت درام به انتقال فلسفی محتوای خود را به الهیات. فیلسوفان مانند Kumarila Bhatta در حالی که با مراجعه به مقامات برای خود siddhantas را به نقل از درام مانند Shakuntalam.

سنتی هنر درام خود را با موسیقی و رقص و بازیگری است که با هدف ایجاد شادی و اضافه کردن به صلح است. شدید ارادت به عالی نهاد غنی و الهام بخش است. وجود دارد یک نوع آرامش حتی در غم و اندوه است. آن ushers در یک نوع از ” تب و تاب بودن,’ ساخت زندگی معنی دار است. شاعر بزرگ از طریق چشمگیر سرمایه گذاری را با هدف ارائه بالاترین دارما آمیخته با بهترین ‘Navarasas.’ وجود دارد و تنها هشت در Bharata رساله که نهم Shantam اضافه شده است. سنت شاعران مانند Tyagaraja سروده اند در ستایش از Shantam خوب بودن جهان است.

این حقیقت معنوی از Shantam می آید چهره به چهره با رقص فضا و متوسط. فهیم مشاهده مکان های رقص دنیوی عرصه به عنوان بیانی حالت. هر دو Abhinaya و Nritta های پر جنب و جوش حالت که متعلق به دیگر دنیوی قلمرو مربوط به Shantam. تعمق عمیق به تعجب آنچه خالص رقص یا Nritta می تواند در رقصنده و تماشاگر است سفر از خود به خود.

Nritt – aa/به علت به رقص مخلوط نر و اصول در یک روح غیر, تفاوت, هویت کامل به نام Taadatmya. نگه داشتن تعادل کامل به عنوان پایه برازنده زنانه و پرقدرت مردانه هستند به همان اندازه مهم است که به Nritta لذیذ به شاهد. Utsaha یا پر انرژی است که مشخصه نقطه اساسی است که شاد آرامش Shantam. Nritta, بیبهره از دنیوی احساسات باقی می ماند شیرینی که انجام شده در مجموع خود تسلیم شدن به موسیقی دلربا.

به عنوان ریتم ذاتی در همه Nritta که اساسا سعادتمند لذت بخش است فراتر از زبان و مذهب یا منطقه ای موانع. ‘بدن و نفس مناسب آموزش دیده و رسیدن به Turiyatita; وجود دارد که آنها شاهد felicitous رقص پروردگار نوشیدن پر از سعادت آنها سیوا تبدیل…'(Tirumoolar را Tirumandiram/تانترا هشت). سلام هر دو ابتدا (به عنوان ابراز عشق و دیگر احساسات) و سپس پایان (سعادت). Abhinaya در یک یا چند نقش نیز مطرح می شود و حل می شود در سعادتمند و صلح و Shantam. پس از آن که آن را در واقع می شود موثر است. گیرنده Prekshaka در Shantam بیش از حد به استخراج رسا. بنابراین Shantam ضروری پایه و اساس است. آرامش حاصلخیز ترین زمین ها برای تخیل و سراسیمگی از احساسات. بسیاری از درام در مورد هرج و مرج آرام است.

ما کام ساخته شده است تا در طبیعت همه شش سلیقه است اما در اصل ارام. به عنوان مثال از آب ساده است که با این تعریف هیچ طعم و مزه خاص. همه همان طعم آن فوق العاده شیرین و تغذیه, تغذیه ما با Shantam. لرد شیوا دارای ناب ترین گنگ آب. او Shantam صلح آمیز با رنگ Shantam سفید. یکی دیگر از هند کرایه کره. لرد کریشنا را دوست دارد سفید کره نوتبوک اما مسالمت آمیز و اغلب دزد این Shantam میان بسیاری از هیاهو. کره نیز تا ابد شیرین, ‘madhuram.’

لامپ روشن با کره روشن, رایت مانند سفید نور خورشید. Shantam غالب بیش از همه مانند نور خورشید است. فقط که همه رنگ ها باید منشاء خود را در نور خورشید تمام هشت Bhavas یا غالب احساسات سرچشمه از یک ” Shantam.’ Shantam سفید است از دروغ گفتن به عنوان بوم برای تمام هشت رنگ با ته رنگ ها و سایه. فضا در میان این گوناگونی و زیر سفید است. تنها با خود آگاهی می تواند ما تجربه کامل درخشش این نور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>