ده تمام طول آلبوم EP (extended play) و یک آلبوم تلفیقی. این صدا ممکن است مانند یک بدن موثر از کار برای یک گروه موسیقی را در 24 سال اما استعداد در این یکی کمی بیشتر مایع از بیشتر است. پن تاپیک, a capella گروه از دانشگاه پنسیلوانیا فیلادلفیا, ایالات متحده آمریکا تشکیل شد و در سال 1996 توسط جنوب آسیا-دانشجویان آمریکایی از زمان. امروز این گروه از 10 شامل دانش آموزان از دسته های سال 2020 2021 و 2022. و دیروز این گروه بیرون آمد با خود 11th کامل آلبوم.

این است که نه فقط هر مجموعه دیگر از آهنگ توسط هر گروه دیگر از پسران است. پن سرگرمی مخلوط همه چیز از هیپ هاپ و جاز به موسیقی به کار خود ایجاد اظهارات خارج از هر نوع. در طول سال آنها انجام شده بین المللی برای رهبران تور در کشورهای سراسر جهان و حتی در برجسته هالیوود فیلم Pitch Perfect 2. برای آنها آلبوم جدید Musafir است که مهر خود را در جنوب آسیا و آمریکا هویت و همچنین به عنوان یک بازگویی از سفر خود را تا کنون.

آجی Vasisht کلاس 2020 توضیح می دهد که بیش از یک تماس تلفنی از ما “این آلبوم مذاکرات در مورد بسیاری از عناصر و موضوعاتی که بر این امور بوده است. ما باید آهنگ ها در اینجا است که در مقابله با فشارهای اجتماعی, اجتماعی, تاثیر و حتی سلامت روحی و روانی چیزی است که جامعه است و نه بسیار باز مورد بحث و گفتگو است.”

دومی خطاب است از طریق یک مسیر است که پن سرگرمی ساخته شده در همکاری با Mumbai-بر اساس رپر و خواننده پخش Benny Dayal. “این یک mash-up ‘با everglow’ و ‘Kaise Mujhe’ یک مسیر از Aamir Khan-starrer Ghajini” می افزاید: آجی. زیرا بنی صدای پشت اصلی بالیوود پیگیری آنها فکر تماس گرفتن با او را برای یک capella نسخه نیز هست. آنها به بنی طریق رسانه های اجتماعی دستگیره و تعجب خود را به خواننده مشهور پاسخ داد. دو نفر از آنها پرواز را به بمبئی برای ضبط این آهنگ با او یک تجربه است که هر دو آجی و پونا مرد Shaunak Kulkarni توصیف به عنوان آموزشی است.

تعداد دیگری به سازمان دیده بان برای یک mash-up از DNCE را ‘کیک های اقیانوس’, Arijit Singh را ‘Ghungroo’ و Kanye غرب ‘قوی’ که یکی از چند آهنگ که خدمه منتشر شده بود جلوتر از آلبوم راه اندازی. منتشر شده در ژانویه 25, آهنگ همراه با کمی درس خوان اما شوخی جذاب تصویری و در حال حاضر به دست آورد بیش از یک لاخ نمایش در یوتیوب. در تضاد است, افسرده, تلخ و شیرین, درمان با توجه به ترکیبی از ‘Bulleya’ (Pritam) و “گرگ و میش تا سحر’ (ZAYN ft. Sia) در یک آهنگ و ویدئوی منتشر شده در ماه دسامبر گذشته. دوباره متفاوت است ‘ایران با موسیقی’, بلند پروازانه mash-up حدود 20 آهنگ است که نه تنها احساسی میهنی بلکه یک پلت فرم برای خدمه به نمایش گذاشتن آن وسعت منطقه ای زبان هندی.

این آلبوم به عنوان یک کل در زمان ماه آینده به نتیجه برسد. می گوید سخت Meswani کلاس 2021 “ما شروع به کار بر روی این آلبوم در ماه جولای. هر آهنگ در زمان حدود 25 تا 30 ساعت از زمان استودیو برای گرفتن حق است. نه همه آنها می آیند با: فیلم ما نگاه متفاوت vibes و عمق احساسات است که هر آهنگ است و پس از آن تصمیم گرفت که چه نوع از درمان به آن.”

آنلاین پاسخ به چند آهنگ را در حال حاضر است به عهد به زیر پن سرگرمی ساخته شده در طول سال. این گروه خود را طول می کشد بازخورد بسیار جدی سپردن آن هر دو بیش از رسانه های اجتماعی و از طریق مستقیم و تعامل با طرفداران هنگامی که در تور است. برای این آلبوم در آن مهم بود که آهنگ ها طنین انداز. که می گوید: Sachin گلی “آن چیزی است که ما پیدا توانمند سازی است.”

Musafir است که در Spotify و سیب موزیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی