پنتاگون لیست شرکت های ‘حمایت’ با ارتش

پنتاگون منتشر کرده است یک لیست از 20 شرکت های چینی آن را می گوید در حال حمایت ارتش در آخرین نمونه از یک در حال اجرا tit-for-tat اقتصادی نبرد بین واشنگتن و پکن است.

مخابرات غول هواوی — است که گل نشسته با اتهام سرقت آمریکایی اسرار تجاری و کمک به چین را به جاسوسی و تلاش و نظارت تصویری غول Hikvision در میان شرکت های به نام در این لیست با توجه به بلومبرگ.

“به عنوان جمهوری خلق چین تلاش برای محو کردن خطوط بین مدنی و نظامی بخش “دانستن تامین کنندگان خود را’ بسیار مهم است” گفت: پنتاگون سخنگوی Jonathan رته هافمن.

لیست را پوشش می دهد شرکت “متعلق به تحت کنترل و یا وابسته به دولت چین و نظامی و دفاع صنعت” آقای هافمن در بیانیه ای گفت.

“ما تصور می کنیم این لیست می تواند یک ابزار مفید برای دولت ایالات متحده شرکت های, سرمایه گذاران, موسسات دانشگاهی و همکاران قرار دهند به انجام علت سعی و کوشش با توجه به همکاری با این اشخاص,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال یک کبودی جنگ تجاری با چین و هشدار داد در هفته گذشته از “کامل ترین جدایی” بین جهان برترین اقتصادهای با وجود هر دو طرف متعهد به حرکت رو به جلو در یک معامله تجاری.

چین در ماه گذشته هشدار داد و آن را “اقدامات لازم” برای حفاظت از Huawei و دیگران پس از ایالات متحده آمریکا اعلام کرد محدودیت در فن آوری های غول پیکر خرید از تکنولوژی نیمه هادی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>