پنتاگون: آمریکا و حملات مورد حمایت ایران که آمار عراق پایگاه

ایالات متحده حملات هوایی روز شنبه در عراق و هدف قرار دادن ایران مورد حمایت شبه نظامیان شیعه اعضا معتقد بودند مسئول این حمله که به کشته شدن و زخمی آمریکایی و سربازان انگلیسی در یک پایگاه در شمال بغداد پنتاگون گفت.

مقامات آمریکایی گفت: حملات متعدد آمریکا جت های جنگنده آمار پنج مکان و به طور عمده هدف قرار Kataib حزب الله سلاح و امکانات در داخل عراق است. یک وزارت دفاع در بیانیه ای گفت: حملات هدفمند از پنج سلاح و تجهیزات ذخیره سازی “به میزان قابل توجهی کاهش توانایی خود را برای انجام حملات آینده است.”

این حملات مشخص شده سریع تشدید تنش با تهران و نماینده گروه در عراق تنها دو ماه پس از ایران انجام عظیم موشک بالستیک حمله علیه سربازان آمریکایی در یک پایگاه در عراق است.

آنها تنها چند ساعت پس از بالا دفاع ایالات متحده رهبران تهدید به تلافی چهار شنبه حمله موشکی ساخت روشن است که آنها می دانستند که آن را انجام داد و این حمله خواهد بود پاسخگو باشند.

“ایالات متحده نمی خواهد تحمل حملات علیه مردم ما منافع ما یا متحدان ما وزیر دفاع علامت Esper گفت. “همانطور که ما نشان داده اند در ماه های اخیر ما را به هر گونه اقدام لازم را برای حفاظت از نیروهای ما در عراق و منطقه است.

پنتاگون در بیانیه ای گفت: امکانات آمار در اعتصاب دقت مورد استفاده قرار گرفت برای ذخیره سلاح های مورد استفاده برای هدف قرار دادن آمریکا و نیروهای ائتلاف. آن را به نام ضد حمله دفاعی متناسب و در پاسخ مستقیم به تهدید ناشی از ایران-حمایت باشیم.

مقامات ایالات متحده گفت: مکان این حملات عمدتا در اطراف بغداد منطقه است. یک مقام آمریکایی گفت: وجود دو اعتصاب در Jurf al-Sakher یکی در کربلا یکی در Al-Musayib و یکی در عرب Nawar احمد. این مقام گفت: ما انتظار می رود تلفات خواهد بود کمتر از 50 و گفت: اصلی تلاش برای ضربه زدن به سلاح.

مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که برخی از جزئیات بیشتر در مورد این عملیات تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است.

رسمی با شبه نظامی بسیج مردمی واحد به اسوشیتد پرس گفت که دو پلیس فدرال عراق پرسنل کشته شدند در Jurf al-Sakher. یک بیانیه گفت: ارتش عراق هوایی “تجاوز” رخ داده است در 1:15 am در مناطق Jurf al-Sakher Al-Musayib, نجف و اسکندریه در ستاد بسیج مردمی واحد اورژانس هنگ و کماندوها از 9 بخش از ارتش عراق.

آقای Esper خبرنگاران در پنتاگون در اوایل روز شنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او داده بود قدرت را به هر عمل او لازم تلقی می شود.

“ما در حال رفتن به این یک گام در یک زمان, اما ما باید برای برگزاری عاملان پاسخگو آقای Esper گفت. شما نمی توانید به ساقه در ما پایگاه و کشتن و زخم آمریکایی ها و دور با آن.

در کاخ سفید با آقای ترامپ نیز اشاره کرد که ایالات متحده کانتر می تواند در آینده گفتن به خبرنگاران گفت: “ما را ببینید چه پاسخ است. و ژنرال ارتش ، علامت Milley رئیس ستاد مشترک خبرنگاران پنتاگون گفت آمریکا می داند که با درجه بالایی از قطعیت” که در راه اندازی این حمله است.

در کاپیتول هیل پیش از آن در روز های دریایی ژنرال فرانک مکنزی بالا ما فرمانده خاورمیانه گفت: سناتور مرگ و میر در ایالات متحده و نیروهای ائتلاف ایجاد یک خط قرمز برای آمریکا اما گفت که او فکر نمی کنم در ایران به خوبی درک که در آن ما خط قرمز است.

پرسید: اگر هر گونه حمله متقابل می تواند شامل یک اعتصاب در داخل ایران آقای Esper گفت: تمرکز ما در این گروه است که به اعتقاد ما مرتکب این در عراق است. دو سرباز ایالات متحده و یکی انگلیسی, خدمات, عضو, کشته و 14 سایر پرسنل زخمی شدند که 18 راکت پایه در روز چهارشنبه.

ارتش ایالات متحده گفت: 107 میلیمتری کاتیوشا راکت از یک کامیون launcher بود که توسط نیروهای امنیتی عراق در نزدیکی پایگاه پس از این حمله است.

مقامات ایالات متحده باید عموم نیست گفت: آنچه که گروه آنها بر این باورند راه اندازی موشک حمله اما Kataib حزب الله, یک ایرانی-حمایت گروه شبه نظامی شیعه بود و به احتمال زیاد مجرم است. و توافقی که در وسط شب را در عراق هدف قرار داده است که گروه.

Kataib حزب الله مسئول اواخر ماه دسامبر موشک و حمله به یک پایگاه نظامی در کرکوک که به کشته شدن یک ما پیمانکار باعث آمریکایی حملات نظامی در پاسخ.

که به نوبه خود منجر به تظاهرات در سفارت آمریکا در بغداد. آنها به دنبال ژانویه 3 توسط آمریکا حمله هوایی که به کشته شدن ایران قدرتمند ترین افسر نظامی ژنرال قاسم سلیمانی و ابو مهدی Muhandis, یک, رهبر ایران, رهبر انقلاب در عراق, که Kataib حزب الله است یک عضو.

در پاسخ به سلیمانی کشتار, ایران, راه اندازی یک موشک بالستیک حمله در ژانویه 8, at al-Asad پایگاه هوایی در عراق است که منجر به صدمات ناشی از ضربه مغزی به بیش از 100 سرباز آمریکایی.

مکنزی گفت: کمیته نیروهای مسلح سنا روز پنج شنبه صبح که کشتار سلیمانی و افزایش نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا و دارایی در این منطقه ساخته شده است روشن به ایران است که آمریکا از منافع خود دفاع کند وجود دارد. او گفت: ما دوباره تاسیس یک سطح از بازدارندگی برای دولت-در-حملات دولت ایران.

او گفت: چه چیزی تغییر نکرده است و خود را ادامه تمایل به کار خود را از طریق پروکسی به طور غیر مستقیم دوباره ما. که به مراتب مشکل تر منطقه برای جلوگیری از. در روز پنج شنبه آقای Esper و Milley گفت: آنها صحبت کرد و با همتایان انگلیسی در مورد حمله است اما از ارائه جزئیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید