مردم در کرالا گرفتن خلاق با وقت خود را در قرنطینه

با حواس او را پرت کمتر و افزایش خرابی در حساب از این مستند شامل همه گیر بیشتر مردم در حال رها کردن دو طرف خلاق خود را. در واقع رسانه های اجتماعی است بسته بندی شده با پست از مردم کشف درونی خود هنرمند به عنوان آنها شکل گوشواره از نخ لباس های مد از کاغذ و بیشتر.

یوتیوب آموزش مستر, جلسات آنلاین و webinars در حال کمک به کاربران خود را با سنگ تیز کردن استعدادهای ذاتی یا لهستانی مهارت های آنها آموخته بود در طول روز دانش آموز. از سمت راست گلدوزي باغبانی macramé, بافندگی و قلاب دوزی دکوپاژ گلدوزی و هنر چیزی است که وجود دارد را با توجه به همه علاقه.

Wall art by Archana Kurup

بنابراین کسانی که بازیافت بطری های شکر و تخم مرغ, کیک, پخت, نان, نقاشی بلوک و غیره در حال پیدا کردن زمان به نمایش گذاشتن هنری. نیز وجود دارد برخی که ایجاد روند خود کار می کند.

برای مثال وقتی Lincy ال جی یک معلم در چوپان خوب مدرسه Malayinkeezhu در تریواندروم منطقه ارسال شده عکس از دخترش, Aaliya, decked در لباس او طراحی کرده بود کمی او انتظار آن را به ویروسی. Lincy که مورد مطالعه مد طراحی و ایجاد یک جعبه-رومانیایی فراک با گل به طور کامل از روزنامه. Aaliya را گل و بلبل با کلاه منگوله کیف دستی و گردنبند بیش از حد ساخته شده از کاغذ. در روز عکس گرفته شد Lincy متصل کردن قسمت های مختلف لباس با چسب و نوار سلفون.

Merin Mariam Mathews draped in a paper sari

Merin مریم Mathews بیش از حد تجربه با کاغذ. مدیریت مشاور Merin بود و پیمایش از طریق جدید مدل سازی مفاهیم در رسانه های اجتماعی زمانی که او تصمیم به انجام یک عکس در یک کاغذ ساری. او مشغول به کار در ایجاد ساری بیش از یک آخر هفته.

برای شوت او تحت پوشش کابینت از اتاق با روزنامه به شکل یک پس زمینه. او تا به حال مادر و کمک به او در draping ساری. “آن را به چالش کشیدن به عنوان وجود دارد به سختی هر گونه مواد مرجع در دسترس است. ما متصل کاغذ pallu و pleats به طور جداگانه می گوید:” Merin که تصویری در روند ساخت خانه ساخته ساری ویروسی رفت.

Shantala Keni doing wall art

کاغذ لازم نیست که هنرمند در خلق و خوی به رنگ. Dr Shantala Keni تبدیل شده دیوارهای آپارتمان خود را به بوم خود را. یک مراقبه بودا طاووس در حال استراحت بر روی یک درخت گل در یک گلدان… همین Shantala دیوار.

تا کنون Shantala بهتر شناخته شده به عنوان ستاره دارای پوشش شش دیوارهای آپارتمان خود را با او کار می کند. “سوئیچ تخته بیش از حد. بسیاری از به نظر می رسد که دوست Warli الهام گرفته از نقاشی های من در اطراف یکی از تعویض تابلوهای” grins دندانپزشک. ستاره می گوید که او شروع به نقاشی بر روی بوم در طول مستند و به زودی متوجه باشند که او را از فضای اجرا به آنها آویزان است. “و بنابراین من تصمیم به رنگ هنر من در و دیوار می گوید:” پول که با استفاده از رنگ اکریلیک.

Archana Kurup

Archana Kurup بیش از حد تلاش کرده است دست خود را در هنر دیوار. Archana, با استفاده از طرح قلم و تخته سفید نشانگر ایجاد کرده رنگارنگ دودل یک گل را احاطه کرده است که یکی از سپر. Archana, اجرا می شود که Rani را Kitsch در Facebook خنده به او می گوید: “کار هنر این است که در واقع تلاش برای استتار کثیف کلید. به نظر می رسد به کار کرده اند.”

علاقه پوشیدن, چاق, گوشواره, Archana تا به حال برای پیدا کردن فندک danglers به عنوان گوشواره های سنگین باعث شد او earlobes برای تبدیل شدن به متسع. “من آموخته اند که اصول اولیه بافندگی و بنابراین با کمک های مختلف آموزش تصویری, من شروع به طراحی خود من می گوید:” Archana. او طراحی کرده است گوشواره گوشواره مارپیچ و حتی تزیینات گوشواره از نخ.

Pretty Sony Rebello’s lamp shade

کوچی بر اساس قشنگ سونی Rebello می گوید او اغلب میدارد تا یک قلم مو و بوم زمانی که او می شود “این جهش از خلاقیت است.” قشنگ اجرا می شود که یک بوتیک آنلاین با دوستان خود به نمایش گذاشت و چشم خود را برای مد هنگامی که او دوباره یک لباس پیراهن از او.

به عنوان او در “یکی از حالات” او در زمان استنسیل و شروع به طراحی طرح گل و برگ. “روشن صورتی که برای گل و سبز برای برگ داده است که لباس یک نگاه جدید می گوید:” بسیار است که به روز رسانی یک سایه لامپ به عنوان به خوبی. عمدتا با استفاده از سایه های از زرد بنفش او به سایه لامپ, خلاصه احساس می کنم.

Pretty Sony Rebello

با بیشتر و بیشتر مردم در آینده با سرد پروژه های آثار هنری و صنایع دستی آن مطمئن به نظر می رسد مانند خلاقیت همچنان به نشو و نما در قرنطینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>