مردم پرورش جدایی طلب احساسات نشان داده شده است درب: سرهنگ ژنرال Raju

بررسی طرح نابکار از هند دشمنان در سراسر خط کنترل (LoC) و درگیر شدن جوانان بالا دستور کار فرمانده جدید ارتش استراتژیک واقع پانزدهم سپاه سرهنگ ژنرال B. S. راجو که معتقد است مردم پرورش جدایی طلب احساسات نشان داده شده است ،

برای سپهبد Baggavalli Somashekar راجو که در زمان بیش از عنوان جدید فرمانده کل سپاه در مارس 1 از سرهنگ ژنرال K. J. S. Dhillon خود را ارسال در دره کشمیر است مانند بازگشت به خانه.

او قبلا به عنوان فرمانده تیپ در طول LoC و بعد از آن به رهبری ‘ویکتور قدرت” ضد شورش گروهی از ارتش که به نظر می رسد پس از ستیزه جویی-ضربه جنوب کشمیر منطقه است.

“ارتش یک دوست از هر ملکی که پیام منتقل شده است به درستی توسط سلف من. من هر تلاشی خواهد بود برای ادامه این عمل” سرهنگ ژنرال Raju گفت PTI پس از مصرف بیش از فرماندهی پانزدهم سپاه.

در مورد این مسئله از ستیزه جویی دگرمن. ژنرال. Raju, an NDA فارغ التحصیلان از سال 1984-دسته ای گفت: خیلی زود است که برای او به اظهار نظر, اما گزارش ها نشان می دهد که نظامیان یا تجزیه طلبان هستند و نه در کنترل است. “من باور دارم که کسانی که در پرورش احساسات جدایی طلب نشان داده شده است درب,” او گفت:.

سرهنگ ژنرال Raju, بود که عنوان ‘ویکتور نیروی’ پس از خنثی سازی از Hizbul مجاهدین ترور گروه پسر پوستر Burhan ونی است متوقف شد و از این موضوع که برخی از مردم درگیر در منحرف کردن جوانان از مطالعات خود را.

“در طول لئامت دادن ارتش همراه با سایر آغوش دولت برای مقابله با این تهدید در, اولویت,” او گفت:.

در طول زودتر خود را از روی لئامت دادن در کشمیر سرهنگ ژنرال Raju نگه داشته بود کودکان درگیر در ورزش های مختلف و فعالیت های خلاق و آنها نشان داده است که سربازان در کنار خود دارند.

این فعالیت ها شامل ارتش راه اندازی یک سری از توسعه برنامه هایی مانند ورزش و نقاشی, مسابقات, توزیع, ثابت, گرفتن کودکان در treks با وعده های غذایی بسته بندی شده.

در وضعیت از سراسر مرز فرمانده گفت: وجود دارد نشانه آن است که ارتش پاکستان ممکن است سعی کنید به فشار تروریست ها به هند است. “ما آماده هستند تا به آنها پاسخ در خور و شکست خود را نابکار طرح” سرهنگ ژنرال Raju تأکید کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>