مردم وعده داده شده بود Ram راج رو Gundaraj: راهول گاندی در قتل روزنامه نگار در Ghaziabad

کنگره در روز چهارشنبه با حمله به یوگی Adityanath دولت در اوتار پرادش قتل Ghaziabad-روزنامه نگار بر اساس Vikram Joshi. سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی گفت: به مردم وعده داده شده بود “رم راج” اما “Gundaraj” به جای.

آقای جوشی تا به حال شکایتی برای پلیس ادعا آزار و اذیت خواهر زاده خود را در جولای 16. او با شلیک گلوله در سر در دوشنبه شب توسط جنایتکاران و درگذشت در روز چهارشنبه.

“روزنامه نگار Vikram Joshi کشته شد برای مخالفت با تعرض خواهر زاده خود را. تسلیت به خانواده داغدیده. وعده شد و از دادن ‘Ram راج’ اما به ‘Gundaraj’,” آقای گاندی گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

روزنامه نگار در در Ghaziabad; 5 برگزار شد

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از کنگره سخنگوی Supriya Shrinate گفته شده است وجود دارد یک فروپاشی کامل نظم و قانون در اوتار پرادش. “آنچه که شاید حتی شایع تر از حوادث جرم و جنایت در حال تلاش برای خاموش کردن صدای که افزایش جرم و جنایت. Vikram Joshi رسیده به پلیس که عمل نمی کند پس از شکایت” خانم Shrinate گفت. او با اشاره به این که مهاجمان به حال مشابه اتهامات جنایی علیه آنها در دیگر ایستگاه های پلیس بیش از حد.

جسارت جنایتکاران

لیست کردن حوادث اخیر خانم Shrinate گفت: “این نرم خیرخواه نگرش نسبت به جرم تلاش برای ماسک جنایی اطلاعات سیاسی حمایت داده شده است که توسط یوگی Adityanath دولت است که جسارت جنایتکاران در سراسر اوتار پرادش است. به جای اقدام علیه مجرمان U. P. دولت پایین می آید در کسانی که در اپوزیسیون هستند که به منظور بالا بردن صدای خود را در برابر این عمل می کند.”

کنگره همچنین در مورد سوال آقای Adityanath سکوت بیش اخیر موجی از حوادث. “چگونه می تواند به او در سکوت حاکم بر مرگ و فروپاشی قانون و نظم است. آن است که خود را اولین و تنها اولویت برای اطمینان از ایمنی شهروندان و اگر او ناتوان از انجام این کار او می تواند به سادگی استعفا” خانم Shrinate گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>