پیت Buttigieg و برنی ساندرز تقریبا بسته

پیت Buttigieg و برنی ساندرز تقریبا در آیووا دموکرات قفقاز با تقریبا تمام نتایج شمارش در یک مسابقه خدشه دار مسائل فنی و گزارش به تاخیر می اندازد.

مسابقه باقی مانده خیلی زود به تماس های اولیه پنج شنبه با 97 درصد از حوزه گزارش. مقامات حزب در تقلا بودند به منظور بررسی باقی مانده نتایج سه روز پس از مردم آیووا نمایندگان شان جمع آوری شده در انجمن سایت های سراسر کشور برای شروع انتخاب که حزب دموکرات را در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

یک دسته جدید از نتایج منتشر شده درست پس از نیمه شب تنگ حاشیه بین آقای Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا و آقای ساندرز مترقی سناتور ورمونت. آقای Buttigieg دارای سرب از سه هيئت دولت معادل از 2,098 محسوب می شود.

نزدیک به کامل نتایج نشان می دهد آقای Buttigieg و آقای ساندرز پیشرو ماساچوست ایالت الیزابت وارن با معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. ctq انتهایی پشت سر گذاشت.

مشکلات فنی

اما نتایج در آیووا شد گل آلود خیره کننده تفکیک جلسه گزارش روند در دولت است که به طور سنتی آغاز ریاست جمهوری نامزد مسابقات. آیووا مقامات در ابتدا نسبت به تاخیر در گزارش نتایج به مشکلات فنی با برنامه ای که حوزه صندلی قرار بود به استفاده از به ثبت رای و سپس به کارهای عقب افتاده به عنوان کسانی که داوطلب تلاش برای تماس با حزب خود را ارسال کنید و بالغ. حتی به عنوان تعداد کل نتایج جستجو علامت تا در طول چهار شنبه, موانع باقی مانده است. برخی از ورق چوب خط حساب کردن شد ساخت راه خود را به دفتر مرکزی حزب در Des Moines از طریق پست الکترونیکی که منجر به تاخیر بیاندازد.

خیلی سیاسی جهان در حال حاضر توجه خود را معطوف به نیوهمپشایر که دارای اولین اولیه در دموکراتها 2020 نامزدی مبارزه در روز سه شنبه. هر دو آقای Buttigieg و آقای ساندرز هستند و پیشرو وجود دارد و همچنین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر