بنزین تختخواب اتخاذ ‘ماسک سوخت’ سیاست

با دولت آرامش بخش مستند هنجارها در دولت, رسانه های سوخت رسما تصمیم به فروش سوخت تنها به کسانی که با پوشیدن ماسک. هر چند این عمل در بسیاری از رسانه های خرده فروشی برای بیش از یک ماه در حال حاضر نمایندگی رسمی ساخته شده در حال حاضر.

“بیش از 90% از مشتریان از جمله ماشین و کامیون رانندگان با رعایت قوانین و دنبال فیزیکی فاصله هنجارها و پوشیدن ماسک. درصد کمی, اما می آید با ماسک خود را در جیب خود. در چنین مواردی پمپ مسئولین درخواست مشتریان به آنها را می پوشند. اما برخی از دو چرخ سواران ایجاد هیاهو. ما حاضر به خدمت به مشتریان چنین گفت:” یک فروشنده است.

تامیل نادو نفت نمایندگی انجمن رئیس جمهور Murali K. P. گفت: “با توجه به ایمنی از مردان ما و مشتریان ما هستند و اصرار دارد که مردم با استفاده از ماسک و یا kerchiefs خود را برای پوشش دهان و بینی در حالی که در سفری”. در مجموع وجود دارد 4,800 تختخواب در دولت است.

انجمن نیز تصمیم گرفته است برای اطمینان از حضور یکی از اعضای ستاد در رسانه ها در روزهای یکشنبه که تختخواب بسته باقی می ماند با توجه به کامل مستند های اعلام شده توسط دولت. وسایل نقلیه اضطراری خدمت خواهد شد و اگر لازم باشد او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>