شرکت گزارش BioNTech begin ویروس واکسن آزمایشی

Pfizer Inc و BioNTech SE گفت: در روز سه شنبه آنها را آغاز کرده اند ارائه دوز خود را تجربی coronavirus واکسن اولیه انسان آزمایش در ایالات متحده آمریکا

همچنین بخوانید: هنگامی که یک COVID-19 واکسن آماده می شود ؟

ایالات متحده داروسازی و آلمانی شریک گفت: اگر واکسن ثابت می شود بی خطر و موثر در آزمایش های آن را به طور بالقوه می تواند آماده به صورت گسترده ای در ایالات متحده توزیع تا پایان سال, اصلاح, چند سال خاموش معمولی واکسن توسعه جدول زمانی.

این واکسن که با استفاده از messenger RNA (mRNA) تکنولوژی پتانسیل را دارد که در میان اولین واکسن علیه ویروس آلوده شده است بیش از 1 میلیون نفر در آمریکا و کشته شدن برخی از 68,000.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده یا واکسن جدید کروناویروس هر چند برخی از داروهای مورد استفاده در بیماران تحت اضطراری با استفاده از مجوز.

تحصیل در ایالات متحده است که یک شهروند جهانی برنامه در حال حاضر در جریان است در آلمان که در آن BioNTech استوار است. دوز وجود دارد شروع ماه گذشته.

مدرن, Inc است که با استفاده از تکنولوژی مشابه برای آن واکسن در حال توسعه همراه با دولت ایالات متحده. فاز من تست که کانديد واکسن نیز آغاز شده است با اواسط مرحله آزمایش های برنامه ریزی شده در زمان سه ماهه.

فایزر در هفته گذشته گفت: این امید به دریافت اضطراری مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا در اوایل ماه اکتبر و می تواند توزیع تا 20 میلیون دوز تا پایان سال 2020 با یک چشم به سمت تولید صدها میلیون دوز در سال آینده.

“حتی رفتن از چند میلیون به 20 میلیون و اجازه خواهد داد که شما برای محافظت از epicentres ویروس و سپس بیرون راندن ویروس از جامعه ما به عنوان ما تا سطح شیب دار به صدها میلیون” فایزر تحقیقات رئیس Mikael Dolsten به رویترز گفت در یک مصاحبه.

با استفاده از مصنوعی mRNA تکنولوژی می توانید با فعال کردن واکسن به توسعه و تولید با سرعت بیشتری نسبت به واکسن این شرکت گفت.

فایزر در هفته گذشته گفت: این انتظار به ایمنی داده ها بر روی این واکسن در دسترس اواخر ماه مه.

محاکمه خواهد شد و در ابتدا هدف به آزمون های مختلف دوز رژيم چهار بالقوه واکسن نامزدها در حدود 360 داوطلب سالم تقسیم به یک گروه و یک گروه از سالمندان است.

محاکمه خواهد شد گسترش به بیشتر افراد بعد از محققان مشخص است که ترکیبات و دوز رژیم های موثر گفت: کیرستن Lyke یک مدیر در دانشگاه مریلند مرکز برای توسعه واکسن و بهداشت جهانی است که شرکت در دادگاه.

دوز در حال حاضر اجرا شده است به برخی از داوطلبان در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی.

فایزر برای گسترش برنامه های آزمایشی به سایت ها در سراسر ایالات متحده در اوایل ماه جولای و در نهایت ممکن است ثبت نام بیش از 8000 شرکت کنندگان, سخنگوی شرکت گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>