داروسازان راه اندازی دارو, مرکز اطلاعات

دکتر داروسازی انجمن (کرالا) در همکاری با دولت کرالا داروخانه شورای راه اندازی کرده است یک دارو, مرکز اطلاعات است که به فردی اطلاعات دارو و مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

این سرویس در دسترس خواهد بود از ساعت 9 صبح تا 9 p. m. به عنوان داروسازان بالینی از بخش های مختلف وزارت امور خارجه در دسترس خواهد بود به حل و فصل مسائل مردم است. نیز وجود دارد یک شماره اضطراری: 9842875996.

داروسازان معتقدند که عدم درک مناسب در داروها منجر به بسیاری از مواد مخدر مربوط به مشکلات که عمدتا زیر گزارش شده است. بسیاری از مراقبت های بهداشتی حرفه ای هم این مشکل را با توجه به انجمن.

رسانه های اجتماعی پیام توسط یک حرفه ای پزشکی در مورد مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک طب پیشگیری در برابر COVID-19 بود نشانه ای از این اطلاعات غلط شایع در میان متخصصان پزشکی.

با تعداد زیاد بیماران با همکاری morbidities وجود دارد نیاز به دانش از رژيم دارويی. در حالی که دوز ثابت شد توسط دکتر آن بود که باید در رابطه با انواع دیگر مواد مخدر آنها معمولا مصرف می کنید. بهترین زمان برای مواد مخدر, چه مواد مخدر در نظر گرفته شده بود به انجام در بدن چه زمانی که یکی از دست رفته یک دارو و مواد غذایی اجتناب شود در مورد داروهای خاص گرفته شد نیاز به در نظر گرفته شود.

“صورت گرفته که توسط پزشک تجویز می شوند آن است که دارو در غیر این صورت از آن است که سم” گفت: Nobil Skaria دبیر انجمن. “یک اورولوژیست تجویز دارو برای یک بیمار که تا به حال سنگ کلیه. اما عدم رعایت این دارو باعث می شود بیمار تبدیل به یک پزشک طب جایگزین مشاور. با هر دو نوع از داروهای مؤثر بر بدن بیمار به پایان می رسد تا با کلیه آسیب اضافه شده دکتر Skaria.

بیماران مورد نیاز اصلاح سبک زندگی و دارو مشاوره به عنوان بخشی از رایزنی های, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>