فیلیپین بورس بسته به طور نامحدود در روز سه شنبه در حالی که ارز و اوراق قرضه معاملاتی متوقف شد اولین خاموش شدن ناگهانی بازار در سراسر جهان در پاسخ به coronavirus با مقامات استناد به خطرات ایمنی معامله گران است.

خاموش می آید, پس از ثبات نسبی بازار بورس در سراسر جهان بسته طبقه تجاری و یا متوقف تجارت پس از پژمرده می افتد در بازار, ارزش, اما, این اولین پتو بازار متوقف شد.

و در حالی که آن را انجام داده بود به دلایل بهداشتی در میان گسترده و مستند در فیلیپین آن را افزایش می دهد چشم انداز دیگر مبادلات ممکن است به دنبال و کشیده شده تحلیلگران توجه است.

“با توجه به سرعت بی سابقه ای از رکود در قیمت سهام آن پیشنهاد شده است که مبادلات سهام ممکن است به زودی بسته اگر همه چیز را در اطراف” پژوهش های مجلس اقتصاد سرمایه گفت: در یک توجه داشته باشید در روز سه شنبه.

AdMacro تحقیقات سر پاتریک Perret-سبز نیز مطرح شده امکان در یک یادداشت صادر شده بیش از آخر هفته قبل از فیلیپین حرکت می کند.

“ما باید آن را قبل از دیده می شود. من معتقدم که ما می تواند آن را دوباره ببینید,” او گفت:. “دولت ها لازم نیست و یا می خواهید اضافه شده استرس و حواس پرتی در این زمان است.”

فیلیپین بورس گفت: تجارت متوقف شد تا اطلاع ثانوی “برای اطمینان از ایمنی کارکنان و معامله گران” در میان گسترده تر ملی مستند.

ملی خزانه دار Rosalia de Leon ذکر شده در این مستند را به عنوان دلیلی برای تعلیق درآمد ثابت معامله. معاملات ارز به سر در مارس 18.

در مالزی که در آن مشابه مستند می آید را به زور در مارس 18, بهادار تنظیم کننده گفت: همه بازارهای سرمایه را به کار گیرند به عنوان معمول است.

CME Group Inc هفته گذشته تعطیل طبقه آن طبقه تجاری در شیکاگو به کاهش اجتماعات بزرگ و خاورمیانه ثبات نسبی بازار بورس گرفته اند اقدامات مشابه هر چند تجارت الکترونیکی در دسترس باقی می ماند.

کویت ارز به حالت تعلیق در تجارت حداقل دو بار در این ماه روزانه پس از سقوط بیش از 10 ٪ در حالی که در اندونزی, جاکارتا بورس جدید را معرفی کرده است قطع کننده مدار که توقف معاملات نیم ساعت اگر شاخص اصلی سقوط 5 درصد است.

می آید که در میان یک نوار کوتاه-محدودیت فروش در بازار کره جنوبی به ایتالیا و اسپانیا.

سرمایه اقتصاد گفت: تعطیلی بی اثر در salving تمایلات سرمایه گذار. مشاوره انتظار – به عنوان در فیلیپین – دلایل بهداشتی به استناد باید دیگر ثبات نسبی بازار بورس بسته است.

“در موارد نادر زمانی که بازارهای سهام بسته شده اند در ایالات متحده در گذشته از آن است که معمولا تنها به دلایل عملی مانند پس از 9/11 و نه به عنوان وسیله از تلاش برای بازگرداندن اعتماد به نفس…(آن) ممکن است کار نمی کند در هر صورت.

“سرمایه گذاران ممکن است در نهایت فروش هر چیز دیگری که می تواند اگر آنها نیاز به جمع آوری پول نقد در عجله بسر می رسانید.”

بازارهای جهانی در بحران به عنوان اپیدمی گسترش با حدود 14 تریلیون دلار ارزش سهام پاک شده و حتی دارایی های امن مانند طلا فروخته شده اند برای پوشش ضرر و زیان است.

فیلیپین معیار شاخص کاهش یافت 8 درصد در روز دوشنبه و پایین 20 درصد برای ماه مارس تا کنون در حال حاضر در بدترین حالت آن از اکتبر 2008.

“در نهایت آنها باز خواهد شد” گفت: Mathan Somasundaram بازار porfolio استراتژیست در کارگزار سهام اقیانوس آبی سهام در سیدنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی