انتخاب هفته: ژوئن 13 تا 19

در مد را گشاد گشاد راه رفتن

به عنوان کشور باز می شود تا چنای-طراح بر اساس بوتیک, کولاژ به ارمغان می آورد خانه Kotwara به مشتریان خود را. ترکیب “و جذابیت قدیمی جهان chikankari” طیف وسیعی از تابستان پسند جدا مناسب برای انجام نگرفته تجمعات. تماس برای سفارشات و تصویری قرار ملاقات. 9500082600. طراح پارچه و لباس Gaurang شاه مداوم مردانه, pop-up در مغازه اش در حیدرآباد. همچنین عملکردی زنانه گزینش قرار است در چنای برای جولای شامل Antar-Agni Integument و Kora.

Pick of the week: June 13 to 19

پدر و مادر و playrooms

با کلاس های آنلاین بودن هنجار شما ممکن است می خواهید را به بچه های خود را’ اتاق makeover. بنیانگذار Peekaboo الگوهای گاریما Agarwal یک مجازی رایگان مشورت را به فضا منعکس کننده نیازهای شما و شخصیت خود را. 9962430862. دانشگاه نیو ساوت ولز در استرالیا سازماندهی یک وبینار در ‘همه گیر پدر و مادر: ساختمان انعطاف پذیری در زمان نامشخص’. یاد بگیرند که چگونه تغییرات در طول همه گیر ممکن است شکل روابط و ما چگونه پدر و مادر است. در تاریخ 1 ژوئیه در ساعت 7: 30 am. جزئیات: حوادث.دانشگاه unsw.edu.au

Pick of the week: June 13 to 19

Bucket list

به جای ماسک Sabyasachi Mukherjee آخرین است این دوزی potliکه راه اندازی خواهد شد در روز استقلال. به درستی به نام نانی سطل آن را در دسترس برای قبل از سفارش در فروشگاه در بمبئی, دهلی نو, حیدرآباد و کلکته. قیمت ₹69,500. تحویل شروع اوت 15. جزئیات: @sabyasachiaccessories. برای موسمی اصول, ملیسا, برزیل کفش با نام تجاری راه اندازی کرده است هند خود را به پلت فرم تجارت الکترونیک. انتخاب کنید از ضد آب کفش و اسلاید و لغزش-ons. از ₹2,999 به بعد در melissaindia.com.

یادگیری یک هنر

پیوستن جانباز تئاتر, هنرمندان Jayakumar Janakiraman, Kalairaani و Muthukumar از Koothu-p-pattarai تیم برای 21 روز سرپرست کارگاه. کلاس های آنلاین خواهد بود و از تاریخ 15 ژوئن تا 5 ژوئیه. در ₹10,000 در هر سر. تماس برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام. 8072333827. و یا برای ثبت نام آنلاین کلاس های رقص با سالسا مدرس. را انتخاب کنید از Bachata (چهارشنبه), Mambo (جمعه ها), سالسا (شنبه) و بدن انزوا و جنبش (یکشنبه). در ₹200 در هر جلسه. جزئیات salsamadras.com. 8122072572

Pick of the week: June 13 to 19

آهنگ برای روح

نوازنده Yo-Yo Ma شده است با استفاده از #SongsOfComfort به صدای جیر جیر کلیپ های خود را پخش قطعات مانند Dvořák را از رفتن به خانهاین ساراباند از باخ ویولن سل سوئیت شماره 3 و اخیرا نانا توسط Manuel de Falla. این الهام گرفته از دیگر نوازندگان برای به اشتراک گذاشتن کار خود را در توییتر. امروز شیر نارگیل پروژه duo Pavithra Krishnaswamy و Goutham کومار, در حال گردآوری مجازی فرفره است که به بررسی چگونگی احساسات ما را تغییر دهید, در طول روز با استفاده از ژانرهای مختلف موسیقی است. از 7 بعد از ظهر به بعد. در ₹150 در سر. 7358458117

Pick of the week: June 13 to 19

صحبت تصاویر

چنای عکس دوسالانه (CPB) در همکاری با Institut Français en Inde است kickstarting یک سری از مجازی درگیری با فرانسه و هند و هنرمندان و موزه داران سر از موزه ها و گالری عکس. عکس هنرمند و CPB نسخه سوم co-متصدی Arko Datto خواهد بود در گفتگو با Damarice Amao دستیار متصدی بخش عکاسی موزه ملی d’art Moderne, Paris. آنها بحث در مورد عکاسی و نگهداری شیوه در زمان فعلی. امروز در ساعت 3 بعد از ظهر در زوم. ثبت نام در chennaiphotobiennale.com.

Pick of the week: June 13 to 19

#LockdownWithWeekend

جشن جهانی Gin روز امروز با نوشیدنی مشاور کارینا Aggarwal و از بنیانگذاران لندن کوکتل جامعه اما استوکس در زندگی ما Instagram at 5.30 pm. آنها بحث کوکتل بطری و 2020 روند. فردا نویس Vasudha رای خواهد بود در گفتگو با Kavita Khosa بنیانگذار Purearth در greenwashing در صنعت زیبایی. در ساعت 5 بعد از ظهر. گرفتن گفتگوهای ما با ویولن Karthick Iyer و مدیر Sudhir Mishra ما IGTV کانال. تمام جلسات @thehinduweekend.

Pick of the week: June 13 to 19

#VogueChallenge: آغاز شده توسط Instagram کاربر سلما نور (@itssalmanoor در عکس), این چالش مردم photoshopping خود را بر روی جلد مجله مد براق. این شامل کسانی که به طور معمول نمی ویژه — trans, به علاوه اندازه مرد محجبه… کاملا طراوت به ویژه در نور از ویرایشگر Anna Wintour, عذرخواهی برای دادن فضا برای تنوع در محل کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید