پیل چالش های نهادی قرنطینه 1,408 نفر در ناگپور

منافع عمومی دادخواهی (PIL) ثبت شده است قبل از ناگپور نیمکت از دادگاه عالی بمبئی در به چالش کشیدن نهادی قرنطینه 1,408 نفر از جمله زنان و کودکان از دو COVID-19 نقاط مهم در این شهرستان است.

عدالت آنیل Kilor کارگردانی کرده است دولت و ناگپور Municipal Corporation (NMC) برای پاسخ به درخواست ثبت شده توسط محمد Nishat یک ساکن محلی از طریق خود مدافع Tushar Mandlekar.

این پیل گفت: ناگپور مدنی مقامات تا به حال نه با پیروی از دستورالعمل رسیدگی به COVID-19 نفر است. همچنین گفت: مردم به طور تصادفی برداشت و به قرنطینه مرکز.

تقاضای ادعا کرد که 1,408 نفر از Satranjipura و Mominpura مناطق ناگپور که به طور غیرقانونی بازداشت شده توسط این شرکت است که طبقه بندی آنها به عنوان در معرض خطر مردم پس از آنها گفته آمد در تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

شرکت چرخش به عمل پس از 68 سال از Satranjipura آمد در تماس با یک فرد که در حال بازگشت از Tablighi Jamaat مرکز در Nizamuddin و درگذشت او پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

تعداد COVID-19 موارد مثبت آغاز شده بود پس از افزایش این حادثه پس از آن شرکت قرنطینه مردم است.

مدافع Mandlekar را مشاهده کنید که در قرار دادن مردم تحت قرنطینه در این مد مقامات نقض پروتکل ها و دستورالعمل های صادر شده توسط دولت مرکزی و شورای تحقیقات پزشکی هند که تصریح شده است که تنها افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و مردم آنها آمد در تماس با می تواند بازداشت و قرنطینه برای 14 روز. این شرکت به طور تصادفی quarantining مردم که به مبلغ نقض حقوق اساسی آزادی بیان و حق زندگی با کرامت است.

شهرداری شرکت مشاور Sudhir Puranik ارسال پاسخ از دکتر Pravin Gantawar از NMC را در بخش بهداشت و درمان بیان کرد که این شرکت به شدت به دنبال دستورالعمل و تا به حال قرنطینه افرادی که در خطر بالا برای دسته’.

این موضوع را در حال حاضر شنیده می شود در مارس 5.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>