پیل واصل به توقف اکران فیلم “Shikara’

منافع عمومی دادخواهی (PIL) واصل شد قبل از J&K دادگاه عالی روز سه شنبه برای جلوگیری از نمایش فیلم بالیوود ‘Shikara’ به صورت “اشتباه تجسم کشمیری مسلمانان و مهاجرت جمعی از کشمیری Pandits در سال 1990”.

با توجه به دادخواهان از جمله روزنامه نگار مجید Hyderi سابق NC رهبر افتخار Misgar و مدافع عرفان حافظ تنهاست و تریلر از فیلم نشان داد “دردناک مهاجرت کشمیری Pandits در حالی که به تصویر کشیدن مردم محلی به خصوص مسلمانان در مقابل حقایق واقعی و رویدادها”.

این فیلم قرار است در تاریخ 7 فوریه.

“این تمایل به صدمه زدن به احساسات همه کشمیری. این فیلم جمعی از مطالب بدون تمایز کشیده شده بین غیرنظامیان و نظامیان. زمانی که دولت سوابق هم نشان می دهد که هیچ نقش مسلمانان به خصوص مسلمانان در مهاجرت جمعی از دره. در واقع مسلمانان محلی بودند مرگبار در برابر حوادث منجر به مهاجرت دسته جمعی” می خواند دادخواست.

این طومار اگر بستری توسط دادگاه خواهد بود اولین مورد از سال 1990 که در آن تمام حوادث و اتفاقات به احتمال زیاد مستند تا ژانویه 19, 1990, روز جامعه اقلیت چپ دره.

دادخواهان ادعا بود که “انگیزه پشت این روایت نادرست از حقایق در این فیلم و زمان انتشار آن”.

“کسانی که نادان هستند از حوادث و هرگز در بازدید از دره کشمیر پس از تماشای این تریلر را شروع کرده اند سرزنش جمعیت مسلمان با استناد به یک جنگ گریه. بسیاری از کشمیری دانش آموزان مشغول به تحصیل در سراسر کشور هستند به احتمال زیاد به victimised” این پنجه نرم می کند.

در این طومار تاکید کرد که همه تلاش های سازمان های امنیتی برای حفظ آرامش در کشمیر را در بیهوده اگر فیلم مجاز منتشر خواهد شد “با جعل و ساخته محتوا”.

دادخواست ذکر شده است اتحادیه اطلاعات و نشرات وزارت دولت جامو و کشمیر هیئت مدیره مرکزی از فیلم گواهینامه, فیلم ملی شرکت توسعه و مدیر Vidhu وینود چوپرا به عنوان متهمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر