یخ صورتی در ایتالیا آلپ جرقه جلبک پروب

دانشمندان در ایتالیا در حال بررسی مرموز ظاهر صورتی یخبندان یخ در کوه های آلپ ناشی از جلبک است که به سرعت اثرات تغییر آب و هوا.

وجود دارد بحث در مورد که در آن از جلبک آمده اما Biagio Di Mauro از ایتالیا به شورای پژوهش ملی گفت: در صورتی برف مشاهده شده در قطعات Presena یخچال های طبیعی است که به احتمال زیاد ناشی از همان گیاه در گرینلند یافت می شود.

“جلبک خطرناک نیست, آن است که یک پدیده طبیعی است که رخ می دهد در طول بهار و تابستان دوره های در عرض های جغرافیایی میانه بلکه در قطب” گفت: Di Mauro که قبلا مورد مطالعه قرار جلبک در Morteratsch یخچال طبیعی در سوئیس.

این گیاه شناخته شده به عنوان Ancylonema nordenskioeldii حاضر است در گرینلند به اصطلاح تاریک منطقه که در آن یخ نیز ذوب.

به طور معمول یخ منعکس کننده بیش از 80 درصد از تابش خورشید را دوباره به جو اما به عنوان جلبک به نظر می رسد آنها تیره یخ به طوری که آن را جذب گرما و ذوب سریع تر است.

بیشتر جلبک ها به نظر می رسد که یخ ذوب می شود با سرعت بیشتری به آنها حیاتی آب و هوا و اضافه کردن رنگ قرمز به سفید یخ در Passo Gavia ارتفاع 2,618 متر است.

“همه چیز که تیره برف باعث می شود آن را به ذوب دلیل آن تسریع جذب تابش” گفت: Di Mauro.

“ما در حال تلاش برای تعیین کمیت اثر پدیده های دیگر علاوه بر یک انسان در گرم شدن زمین” گفت: Di Mauro اشاره کرد که با حضور کوهنوردان و اسکی نیز می تواند تاثیر بر جلبک.

گردشگران در یخچال زاری تاثیر تغییر آب و هوا.

“گرمای بیش از حد این سیاره یک مشکل است آخرین چیزی که ما نیاز بود جلبک” گفت: گردشگری مارتا Durante. “متاسفانه ما در حال انجام آسیب غیر قابل برگشت. ما در حال حاضر در نقطه بدون بازگشت من فکر می کنم.”

الیسا Pongini از فلورانس گفت که او احساس زمین “دادن ما به همه چیز ما انجام داده اند به آن”.

“2020 ویژه سال: همه چیز وحشتناک اتفاق افتاده است,” او گفت:. “به نظر من پدیده های جوی در حال بدتر شدن است. تغییر آب و هوا است که به طور فزاینده ای مشهود است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>