آهنگ خارجی جدید, آهنگ درآمد حاصل از رفتن به COVID-19 امداد

رپ Pitbull پرده برداری کرده است او آخرین آهنگ “من باور دارم که پیروز خواهیم شد’. درآمد حاصل از این آهنگ اهداء خواهد شد به کروناویروس تلاش های امدادی در سراسر جهان است. او منتشر کرده است این آهنگ را همراه با یک شعر تصویری نمایشگاه این آهنگ الهام بخش, پیام, گزارش etonline.com.

“شما می دانید آنچه که گسترش سریع تر از هر گونه ویروس است ؟ ترس. و وقتی که می آید به ترس شما هم می توانید همه چیز را فراموش کرده و اجرا کنید و یا شما می توانید همه چیز و افزایش” Pitbull raps در این مسیر است.

“اجازه بدهید به شما بگویم آنچه که من باور دارم… من اعتقاد دارم که ما از همه چیز و افزایش است.”

Pitbull به حال خواسته بهداشت و درمان کارگران و پدر و مادر و دیگران به بخشی از موزیک ویدئو جدید.

“ما اعتقاد داریم که ما می تواند غلبه بر. ما در حال دعوت از همه دانشجویان, پزشکی, کارگران, اولین پاسخ, پدر و مادر پدربزرگ و مادربزرگ هر کس از سراسر جهان به بخشی از Pitbull تصویری سرود. درآمد حاصل خواهد شد رفتن به سازمان های خیریه مختلف در سراسر جهان” را بخوانید متوجه درخواست طرفداران برای ارسال فیلم خود را به این آهنگ.

Pitbull شده است تشویق هواداران برای حفظ امید در میان شیوع کروناویروس. “بیایید به دنیا نشان دهد که چگونه قدرتمند آن است که هنگامی که ما آمده ایم با هم به مبارزه برای یک علت — که به نام زندگی” او تا به حال ارسال شده در Instagram در مارس 28.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>