PLA می گوید هند عبور لاک ژوئن 15, برخورد رخ داده در چین در کنار

چین مردم را ارتش آزادی بخش (PLA) در روز چهارشنبه گفت: ژوئن 15, برخورد, در Galwan دره “اتفاق افتاده است به طور کامل بر طرف چینی از خط کنترل واقعی” (LAC) و متهم هند نیروهای نظامی از عبور از خط گفت: “مسئولیت نهفته است به طور کامل با هند” برای این حادثه.

در آن دقیق ترین نظرات تا کنون بی سابقه درگیری در دره که جان 20 سربازان هندی — چین نشان داد که تعداد تلفات — وزارت دفاع در پکن تصریح کرد چین “حاکمیت بر Galwan دره”. دفاع از وزرای دو کشور شده بود در ارتباطات از طریق تلفن های زیر این حادثه را اعلام کرد.

“آنچه تکان دهنده است این است که در شب 15 ژوئن هند مقابل خط مرزی نیروهای آشکارا نقض توافق از سوی دو طرف [در ژوئن 6] رفت و به عقب و جلو در سراسر خط عبور لاک دوباره و به عمد باعث چین” گفت: PLA ارشد سرهنگ و دفاع سخنگوی وزارت Wu Qian.

“در حالی که مذاکره در نقطه چینی افسران و سربازان بودند ناگهان به شدت مورد حمله سمت هند. این باعث درگیری شدید فیزیکی بین افسران و سربازان در هر دو طرف و در نتیجه تلفات,” او گفت:.

هند با این حال تاکید شده بود که طرف چینی حمله کردند که نیروهای خود را در یک “قبل از عبادت” شیوه زیر یک اختلاف بیش از یک چادر توسط چین در هند در کنار لاک.

ارشد سرهنگ وو گفت: “چینی ها نگهبانان مرزی گرفته اند تعیین اقدامات لازم برای دفاع از خود و قاطعانه در پاسخ به اعمال خشونت آمیز از طرف هند به طور موثر حفاظت از حاکمیت ملی و تمامیت ارضی. این حادثه به طور کامل ناشی از هند را نقض اجماع و یک جانبه تحریک. این اتفاق افتاد به طور کامل بر طرف چینی از لاک مورد تایید هر دو طرف مسئولیت نهفته است به طور کامل با هند است. طرف چینی نیاز به سمت هند به شدت مجازات عاملان و به شدت کنترل خط مقدم سربازان به اطمینان حاصل شود که این حوادث را نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد.”

LAC مشاهده شده توسط هر دو طرف اجرا می شود از طریق دره و شرق تلاقی Galwan و Shyok رودخانه. ارشد سرهنگ وو گفت: برخورد اتفاق افتاد و در طرف چینی از خط “تایید شده توسط هر دو طرف”.

هند ادعا

هند با این حال گفته است نیروهای خود را نمی عبور از لاک و این برخورد باعث شد چین شکستن ژوئن 6 اجماع و احداث سازه در هند طرف خط.

در حالی که در ابتدا با اشاره به توافق لاک ارشد سرهنگ وو پس از آن با اشاره به کل دره در شرق Shyok رودخانه به عنوان خاک چینی و کشورهایی که از آوریل اعتراض هند به فعالیت های شرق Shyok.

او گفت: “چین حاکمیت بر Galwan دره” و “برای سال های بسیاری چینی نگهبانان مرزی شده اند و گشت زنی و انجام وظایف خود را در اینجا.” “از ماه آوریل سال جاری به مرز هند دفاع نیروهای یک جانبه امکانات ساخته شده در منطقه و چین بارها ساخته شده تضمینی و تظاهرات در این. در ساعات اولیه مارس 6, هند نگهبانان مرزی خط عبور و وارد خاک چینی برای ساخت موانع مسدود کردن عادی گشت زنی چینی ماموران مرزی و اقدام به طور یک جانبه تغییر وضعیت از کنترل مرزی است. مرز چین نیروی دفاع تا به حال اقدامات لازم برای تقویت سایت پاسخ و کنترل منطقه مرزی” او گفت:.

در فرمانده کل سپاه در سطح ملاقات در ژوئن 6, او گفت: هر دو طرف توافق کردند که “به اقدامات عملی برای کاهش این وضعیت در مناطق مرزی.” این شامل هند “امیدوار کننده نیست و به گشت زنی و ایجاد امکانات در دهان Galwan رودخانه” یا Galwan-Shyok تلاقی. دو طرف توافق کردند به عقب نشینی نیروهای نظامی در دسته طریق یک جلسه از فرماندهان محلی.

هند گفت: اجماع شکسته شده توسط چین احداث سازه در کنار آن از لاک.

ارشد سرهنگ وو گفت: هر دو طرف تا به حال شده است در تماس از طریق نظامی و دیپلماتیک کانال های زیر برخورد که دو دفاع وزیران نیز صحبت کردن با تلفن. “چین و هند مهم همسایگان به یکدیگر و حفظ صلح و آرامش در منطقه مرزی است و در منافع مشترک هر دو طرف و نیاز به تلاش های مشترک از هر دو طرف. ما امیدواریم که هند و چین دیدار خواهد کرد هر یک از دیگر در نیمه راه به طور موثر اجرای این مهم اتفاق نظر بین رهبران دو کشور به شدت پایبند به توافق توسط دو طرف همچنان به درستی حل و فصل مسائل مربوطه از طریق گفت و گو و مذاکره در تمام سطوح. ما به تلاش های مشترک برای سهولت این وضعیت در مناطق مرزی و حفظ صلح و ثبات در مناطق مرزی” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>