بازی جام جهانی 2015 نیمه نهایی با شکسته زانو: شامی

یک مصدومیت جدی زانو سمت چپ بود Mohammed Shami تقریبا بی حرکت قبل از هند 2015 جام جهانی نیمه نهایی برابر استرالیا اما کاپیتان ماهندرا سینگ Dhoni این ادعا که او “نمی تواند جایگزین” در یک بازی بزرگ موجب pacer را در این زمینه با مسکن.

آسیب که با او مجبور شد برای بازی در این روز در سیدنی شده است می تواند زندگی حرفه ای خود را به عنوان او تا به حال تحت عمل جراحی و پس از مارس 26, 2015, بعد بین المللی او برگزار شد یک آزمایش در ماه ژوئیه سال 2016.

“قبل از نیمه نهایی من گفته بود و من هم تیمی است که من نمی توانم آن را دیگر هیچ. در روز مسابقه من در بسیاری از درد است. من در مورد آن با مدیریت اما آنها گفت: این امر می تواند بسیار خوب” شامی گفت: سابق هند هاي عرفان Pathan در یک Instagram chat.

“ماهی بهایی, تیم مدیریت به من خیلی اعتماد به نفس. آنها گفت: آن را در نیمه نهایی, ما می توانیم برای یک کاسه” شامی به یاد می آورد.

در واقع شامی حمل آسیب بدترین مخفی نگه داشته در طول هند مبارزات انتخاباتی جام جهانی در استرالیا. او را زمین در جلسات آموزشی با شدت باندهای زانو و بازی مسابقات پس از گرفتن درد کشتن تزریق و مایع جدا شده از زانو.

“من نمی تواند راه برود, پس از مسابقات من در طول مسابقات. من بازی 2015 WC به دلیل Nitin پاتل اعتماد به نفس” شامی گفت.

“زانو شکست در اولین مسابقه. من ران و زانو شد, همان اندازه, پزشکان مورد استفاده برای خارج کردن مایع از آنها را هر روز. من استفاده می شود به 3 مسکن” شامی گفت Pathan.

Dhoni مدام به او می تواند غلبه بر درد مانع شامی گفت.

هدف او داده شده بود بیش از 60 اجرا می شود در 10 اور و او به پایان رسید چوگان-کمتر 68 اجرا می شود در سهمیه اور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>