‘بازیکنان بودند حسادت Pietersen را IPL قرارداد’

کاپیتان سابق Michael Vaughan ادعا کرده است که بسیاری از بازیکنان انگلیس بودند حسادت خود را آن هم تیمی Kevin Pietersen پس از ماوریک رودخانه فرود آمد “عظیم قرارداد” در لیگ.

در سال 2009 Pietersen در حال حاضر بازنشسته شد یکی از بالاترین پرداخت بازیکنان لیگ وقتی Royal Challengers بنگلور خریداری او برای عظیم ₹9.8 کرور. اما با پول آمد و حسادت از این تیم با توجه به Vaughan.

“من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از حسادت. و بازیکنان را به طور کامل انکار آن در حال حاضر, اما من فکر می کنم وجود دارد در زمانی که کوین در یک قرارداد” Vaughan گفت: Fox Sports.

Pietersen نیز تا به حال عمده خرید اینترنتی با آن-کاپیتان اندرو اشتراوس با توجه به تفاوت های خود را با توجه به انگلستان و ولز Cricket Board (ECB) بی میلی به اجازه شرکت در لیگ.

“این بود هر چیزی دیگر از آن کو در اطراف آن زمان می خواستم برای رفتن به لیگ. که چگونه از آن همه آغاز به منفجر کردن و این زمانی است که آن جناح به بازی آمد,” او گفت:.

با توجه به Vaughan Pietersen معتقد بودند بازی در لیگ با دیگر بالای بازیکنان بین المللی کمک خواهد کرد که در توسعه ODI تیم.

“او گفت: به تیم او می خواست به بازی به دلیل آن را بیشتر توسعه یک روزه تیم و همه این بازیکنان خواهد این شانس را به بازی وجود دارد و بهبود بازی خود را,” او اضافه شده است.

اما چند نفر از اعضای تیم احساس Pietersen شد تنها پس از پول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>