نمایشنامه در تئاتر fete ویژگی سوزاندن مسائل زمان

معاصر, مسائل سیاسی و اجتماعی اعم از تابعیت (متمم) قانون (CAA) به وحشتناک تجاوز به عنف و قتل دو خواهر در Walayar شد موضوع نمایشنامه از سراسر کشور در اولین روز از جوانان در جشنواره تئاتر سازماندهی شده توسط دولت رفاه جوانان در هیئت مدیره تاگور تئاتر گفت.

پخش به نمایندگی از تمام 14 مناطق هستند که صحنه در این جشنواره با هدف برجسته آثار جوان تئاتر پزشکان. جشنواره اینجا اوج هفته از منطقه در سطح مسابقات که در آن برندگان انتخاب شدند به نمایندگی از این منطقه در سطح دولت است.

در روز اول نه پخش شد صحنه هر یک از آنها متنوع در محتوا و فرم است. Roundanaارائه شده توسط Vijayeswari هنر از کلم بود و در ظلم و ستم از مردم عادی توسط کسانی که در قدرت. حیوانات خانگی از هرج و مرجارائه شده توسط Apt عملکرد و پژوهش مرکز از تریواندروم با داستان آن بافته شده در اطراف یک وضعیت جایی که دولت ممنوعیت حیوانات خانگی به جز کسانی که از یک رنگ در مورد صحبت معاصر مسائل سیاسی.

اساطیر به عنوان متوسط

Abhisarikaیک بازی ارائه شده توسط دانش آموزان از مرکزی دانشگاه کرالا (CUK) در کسرگد صحبت در مورد وضعیت اجتماعی در هند و پاکستان در طول مرز پارتیشن. Airavathi ارائه شده توسط Idam, Kottayam استفاده اساطیری داستان به بحث در مورد مسائل مواجه transgender community.

این Mahima Ooru Nadakakoottam از Pathanamthitta ارائه Thenvarikka در مسائل مربوط به گرم شدن کره زمین. دیگر نمایشنامه صحنه در اولین روز شد Meeshappulimala توسط Nadaka gramam آب; Cantonians با کمی زمین مدرسه تئاتر, Malappuram; Rekhakal توسط درام رویاهای پلککد و سرهنگ با Neyyathil از Alappuzha.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>