نخست وزیر نارندرا مودی در مارس 3 خواسته سرخپوستان وارد نهمین روز از سخت مستندبرای نشان دادن اراده جمعی برای مبارزه با کروناویروسیک رمز تظاهرات که او گفت: می توان به شمع نور لامپ موبایل مشعل برای ده دقیقه در مارس 5 در 9 p. m. “هیچ بزرگتر از نیروی ما اعتقاد و حل و فصل. وجود دارد هیچ چیز به ما نمی تواند رسیدن با این نیروهای,” او گفت:.

نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

پرداختن به این کشور از طریق ویدیو کنفرانس با آقای مودی ساخته شده آن را بسیار روشن است که Coronavirus تهدید تنها می تواند به مبارزه با همکاری کامل مردم و جمعی قدرت بود چه این کشور از آنچه که او به نام “تاریکی که بلعد ما” در قالب coronavirus.

داده | این Nizamuddin خوشه و coronavirus گسترش

گرفتاری های فقیر با سنگ زنی توقف همه فعالیت های اقتصادی نیز در مهمترین آقای مودی آدرس. “ما را به ما فقیر bretheren به سمت نور و یقین است. به شکست این تاریکی ما را به درخشش نور در هر جهت” او گفت:.

تصدیق کرد که تحت مستند می تواند تنها یک تجربه پر از اضطراب, آقای مودی به مردم اطمینان که “ما هیچ یک از ما به تنهایی” و “جمعی از 1.3 میلیارد نفر از مردم هند با ما بود در این زمان بحران.”

پس از برخی از مناطق این کشور شاهد موارد جرم تجمع در اطراف آقای مودی قبلا نصیحت به تحسین خدمات ضروری کارگران در طول Janata مقررات منع رفت و آمد از مارس 22, او ساخته شده آن را یک نقطه به می گویند که هیچ کس نباید تکرار آن تجربه است. “یا ماندن در درهای خود را بر روی بالکن خود را, و غیره, اما لطفا با عبور از Laxman Rekha از خانه خود را,” او گفت:. “اجتماعی فاصله تنها ramban ما باید به مبارزه با کروناویروس” او گفت:.

ماه گذشته نخست وزیر خطاب به ملت دو بار در 19 مارس و آوریل 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی