ساعت Oli می گوید “واقعی” ایودیا در نپال و خداوند رم نپالی; BJP رد ادعای

Stoking بالقوه جنجال نخست وزیر K. P Sharma Oli در جولای 13 ادعا کرد که “واقعی” ایودیا نهفته در نپال در هند است و خداوند رم متولد شد و در Thori در جنوب نپال.

محکومیت آقای Oli برای سخنان خود BJP ملی سخنگوی Bizay Sonkar بنارس گفت که کمونیست ها در نپال خواهد بود را رد کرد و توسط توده ها در همان راه آنها شده اند در هند حتی به عنوان احزاب چپ در هند با ایمان مردم.

“خداوند رم یک ماده از ایمان برای ما و مردم خواهد شد و نه اجازه می دهد کسی را نخست وزیر نپال و یا هر کسی را به بازی با این او گفت:” در دهلی نو.

صحبت کردن در یک رویداد سالروز میلاد نپال شاعر Bhanubhakta در نخست وزیر اقامت در کاتماندو آقای Oli گفت که نپال “تبدیل به یک قربانی از تجاوز فرهنگی و تاریخ آن شده است دستکاری کرد.”

Bhanubhakta متولد شد و در سال 1814 در Tanhu غربی نپال و اعتبار برای ترجمه Valmiki Ramayan به زبان نپالی. درگذشت او در سال 1868.

“اگر چه واقعی ایودیا نهفته در Thori در غرب Birgunj هند ادعا کرده است این سایت هند به عنوان زادگاه Lord Ram,” آقای Oli گفت.

“ما همچنین بر این باورند که خدای سیتا ازدواج کردم به شاهزاده رم از هند است. در واقع ایودیا یک روستا دروغ غرب Birgunj,” او گفت:, و اضافه کرد که این ازدواج یک عروس و داماد در چنین فاصله ممکن بود در زمانی که وجود دارد هیچ ارتباطی و سیستم حمل و نقل.

“مکانی به نام Thori نزدیکی Birgunj واقعی است ایودیا که در آن خداوند رم متولد شد. در هند وجود اختلاف بزرگ در ایودیا. اما وجود اختلاف در ایودیا,” نخست وزیر Oli به نقل از به نقل از مشاور مطبوعاتی خود Surya تاپا.

‘والمیکی آشرام در ر’

والمیکی آشرام نیز در نپال و در این مکان مقدس که در آن پادشاه Dasharath تا به حال اجرا شده در این مراسم برای گرفتن پسر در ر است که در نپال گفت.

به عنوان Dasharath بود حاکم نپال طبیعی است که پسرش رم هم متولد شد در نپال آقای Oli استدلال کرد. بنابراین واقعی ایودیا نهفته در نپال او ادعا کرد.

بسياري از اختراعات و دانش سرچشمه در نپال اما متاسفانه چنین یک سنت غنی نمی تواند بعد ادامه آقای Oli گفت.

نخست وزیر Oli تحت فشار در حال رشد به استعفا در میان یک شکاف در حکم نپال و حزب کمونیست بیش از سبک خود را از عملکرد ادعا کرده است که برخی از رهبران حزب حاکم در حال هماهنگی با همسایه جنوبی برای حذف او از قدرت پس از دولت جدید صادر نقشه سیاسی ترکیب, هندی, سرزمین های از Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura.

اتهامات او را مورد انتقاد قرار گرفته است توسط ارشد NCP رهبران از جمله نخست وزیر سابق ‘Prachanda’ که خواستار نخست وزیر Oli استعفای, گفته های اخیر خود را ضد هند سخنان بودند “نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب است.”

هند و نپال روابط دو کشور تحت فشار پس از دفاع وزیر Rajnath Singh افتتاح 80 متر-طولانی استراتژیک بسیار مهم جاده اتصال Lipulekh عبور با Dharchula در Uttarakhand در 8 مه.

نپال در واکنش به شدت به افتتاح جاده ها ادعا می کنند که آن را از طریق خاک نپال. هند با رد این ادعا تصریح می کند که جاده را به طور کامل در داخل خاک خود است.

بعد نپال به روز شده این کشور در نقشه سیاسی از طریق اصلاح قانون اساسی ترکیب سه مهم استراتژیک هند مناطق.

هند نامیده می شوند به عنوان “غیرقابل دفاع” “مصنوعی بزرگ شدن” از ادعای ارضی با نپال. هند بیش از یک دیپلماتیک توجه به نپال بیش از نقشه موضوع نپال گزارش های رسانه ها گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>