PMK به دنبال ممنوعیت آنلاین رامی قمار

PMK بنیانگذار S. Ramadoss روز چهارشنبه خواستار ممنوعیت آنلاین رامی و سایت های قمار که بسیار محبوب در میان جوانان و سوق دادن آنها به penury در این زمان دشوار است.

در یک بیانیه دکتر Ramadoss گفت که مرکز و دولت باید با تصویب قوانین و یا استفاده از قوانین موجود را بلافاصله متوقف کردن این قمار آنلاین وب سایت.

“بسیاری از جوانان را شغل خود را از دست داده و مجبور به نشستن در خانه و با توجه به COVID-19 مستند. اکثریت جوانان که شاغل هستند نیز در حال خواسته به کار از خانه. کالج دانش آموزان و جوانان که در حال اجرا هستند از چیزهایی که برای نگه داشتن خود را اشغال شده هستند که هدف این قمار آنلاین وب سایت” متهم دکتر Ramadoss.

او در ادامه گفت که یکی از برخوردهای بسیاری از تبلیغات برای این قمار وب سایت در حالی که دسترسی به برنامه های کاربردی تلفن همراه و رسانه های اجتماعی در تلفن های هوشمند است. “هر روز هنگامی که ما برای باز کردن گوشی های قمار وب سایت تبلیغات فریبنده ما را با ₹ 10000 به عنوان اعتبار برای شروع بازی رامی امیدوار lakhs در بازگشت دیده می شود. Lonelinees با توجه به مستند و انگیزه کسب درآمد lakhs روپیه را افراد جوان مستعد ابتلا به قمار می کند و آنها را معتاد,” او گفت:.

دکتر Ramadoss گفت که مقدار داده شده توسط شرکت های آنلاین دریافت خواهد شد در چند دقیقه اول و این جوانان که در حال حاضر معتاد به قمار را به دنبال وام از پدر و مادر و دوستان و بستگان به ادامه بازی می کند.

“بسیاری از معتادان به قمار هستند صرف پول خود را در خانواده به مناسبت و یا برای سرمایه گذاری در کسب و کار قمار است. قادر به بازپرداخت پول گرفته شده به عنوان وام به برخی از آنها حتی شدید تصمیم زندگی خود را,” دکتر گفت: Ramadoss.

او گفت که اجازه می دهد آنلاین رامی سایت های قمار تنها را مسائل اقتصادی بدتر در هند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>