لهستان به ترک پیمان در مورد خشونت علیه زنان در استانبول

لهستان را در هفته آینده به خروج از پیمان در مورد خشونت علیه زنان که جناح راست دولت می گوید نقض حقوق والدین نیاز مدارس برای تدریس به کودکان در مورد جنسيت وزیر دادگستری گفت: در روز شنبه.

زبیگنیو Ziobro یک کنفرانس خبری گفت وزارت خود را ارسال یک درخواست به کار و خانواده وزارت روز دوشنبه به آغاز فرایند خروج از معاهده شناخته شده به عنوان کنوانسیون استانبول.

“آن را شامل عناصر ایدئولوژیک طبیعت است که از نظر ما مضر” Ziobro گفت.

لهستان از حکم قانون و عدالت (PiS) حزب و ائتلاف شرکای نزدیک تراز خود را با کلیسای کاتولیک و ترویج یک محافظه کار اجتماعی در دستور کار است. خصومت به حقوق همجنسگرایان یکی از مسائل اصلی ترویج شده توسط رئیس جمهور Andrej Duda در طول یک موفقیت مجدد انتخابات در این ماه.

Protesters hold banners reading "Women's Strike" as they take part in protest against the Polish government plans to withdraw from the Istanbul Convention on prevention and combatting of home violence, in Warsaw, Poland on July 24, 2020.

معترضان نگه آگهی های مطلب “زنان اعتصاب” را در اعتراض به, لهستانی, برنامه های دولت برای خروج از استانبول کنوانسیون پیشگیری و مقابله از خانه خشونت در ورشو لهستان در 24 جولای سال 2020 است. | عکس های اعتباری: AFP

روز جمعه هزاران نفر از مردم عمدتا زنان اعتراض در ورشو و چند شهر بزرگ دیگر در برابر طرح های پیشنهادی برای رد این پیمان است.

“هدف این است که به legalise خشونت” مارتا Lempart یکی از اعتراض برگزارکنندگان گفت: روز جمعه در یک راهپیمایی در ورشو. برخی از معترضان انجام بنر گفت: “PiS است که زنان در جهنم”.

PiS طولانی شکایت در مورد کنوانسیون استانبول که لهستان به تصویب رساند تحت قبلی میانه رو دولت در سال 2015 است. دولت می گوید این پیمان است و بی احترامی نسبت به دین و نیاز به آموزش لیبرال سیاست های اجتماعی در مدارس اگر چه در گذشته آن را متوقف کرده است کوتاه از یک تصمیم به ترک.

Ziobro به وزیر دادگستری نشان دهنده کوچکتر جناح راست حزب در ائتلاف حاکم است. یک سخنگوی دولت این کشور در دسترس نیست در روز شنبه برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا Ziobro اعلام برنامه ای برای ترک این پیمان به نمایندگی از جمعی تصمیم کابینه.

سازمان بهداشت جهانی می گوید خشونت خانگی رسید در این سال در اروپا در طول ماه از مستند با هدف مبارزه با کروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>