لهستان محافظه کار رئیس جمهور برنده اصطلاح دیگری

رئیس آندره Duda موفق به کسب پنج سال دیگر در قدرت در یک جامعه محافظه کار مذهبی پلت فرم در یک مبارزه از نزدیک انتخابات است که به احتمال زیاد به تعمیق ورشو انزوا در اتحادیه اروپا (EU).

نزدیک به نتایج نهایی از روز یکشنبه دور دوم انتخابات ریاست جمهوری نشان داد آقای Duda, 48, در بیش از 51 درصد به او غیر قابل بحث سرب بیش از لیبرال ورشو شهردار Rafal Trzaskowski به دست آورد که تقریبا 49 درصد از آرای ملی کمیسیون انتخابات گفت.

مؤمن کاتولیک آقای Duda متحد حاکم ملی قانون و عدالت (PiS) و پیروزی خود را تقویت دولت دستور به دنبال اصلاحات از قوه قضائیه و رسانه ها است که کمیسیون اروپا می گوید واژگون استانداردهای دموکراتیک است.

Acrimonious کمپین

آقای Duda تا حد زیادی حمایت PiS سیاست. پیروزی خود را باعث می شود تمدید رویارویی با کمیسیون اروپا به احتمال زیاد به عنوان اجرایی اتحادیه اروپا تلاش می کند برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 همه گیر و افزایش ناسیونالیسم در سراسر 27-عضو بلوک.

“تا حد زیادی به سیاست بروکسل یا نه برلین متمرکز بود در حمایت از مخالفان” Arkadiusz Mularczyk یک PiS مجلس به رویترز گفت. “لهستانی جامعه پذیرش نیست این است.”

حمایت توسط PiS آقای Duda زد یک acrimonious مبارزات انتخاباتی در یک انتخابات که برگزار شد با وجود این همه گیر شد و با رنگ و لعاب ضد همجنس زبان حملات در رسانه های خصوصی و اتهاماتی که آقای Trzaskowski در خدمت منافع خارجی به جای لهستان.

آقای Trzaskowski که گفته بود او را تعمیر لهستان روابط با اروپا و با استفاده از حق وتو ریاست جمهوری قدرت را به عقب نگه دارید و هر قانونی که براندازی حکومت قانون را رد کرد و این اتهامات.

قبل از PiS و آقای Duda به قدرت رسید در سال 2015 در لهستان تا به حال یکی از بیشترین طرفدار اروپا دولت در بلوک با بخش با تمرکز بر تغییر آب و هوا و مهاجرت در علاوه بر این به هنجارهای دموکراتیک.

شکاف به احتمال زیاد مشهود این هفته زمانی که رهبران اتحادیه اروپا در مورد بلوک در دراز مدت بودجه بروکسل رو به رشد خواستار بودجه ساخته شود مشروط بر احترام به حاکمیت قانون است.

“نهادهای اتحادیه اروپا و جامعه بین المللی گسترده تر در حال حاضر باید مراقب باشند تا اطمینان حاصل شود … حقوق اقلیت ها در لهستان را تایید کرد در سال های آینده گفت:” Dacian Ciolos نخست وزیر سابق رومانی و رئیس جمهور از تمدید اروپا در پارلمان اروپا.

بروکسل را بلافاصله اظهار نظر در مورد نتیجه انتخابات. یک کشور اتحادیه اروپا به سرعت مورد استقبال Duda انتخابات — مجارستان که آن هم در میان ضد لیبرال صدای در اروپای مرکزی است.

“بین المللی لیبرال اصلی یک بار دیگر سعی کردم همه چیز اما اروپای مرکزی جناح راست است تا 3:0,”, مجارستانی, وزیر امور خارجه پیتر Szijjarto گفت: در Facebook با اشاره به های اخیر محافظه کار پیروزی در کرواسی است که در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و صربستان است که در اتحادیه اروپا.

دشمنان

آقای Trzaskowski گفته بود که اگر انتخاب او به دنبال تحمل بیشتری لهستان و لغو امور خارجه اخبار کانال TVP Info که منتقدان می گویند به حمایت آشکار به Duda در برنامه نویسی آن.

اما برای بسیاری از محافظه کاران مذهبی در عمدتا کاتولیک ملت آقای Trzaskowski آمد به نمایندگی از تهدیدات رو به ارزش های سنتی که او متعهد به معرفی آموزش و پرورش در مورد حقوق بشر در ورشو مدارس.

“من انتخاب کسی که نشان دهنده همان ارزش به عنوان من. مسیحی و ارزش های, ارزش های خانواده, حفاظت از زندگی از لقاح تا مرگ طبیعی” گفت: Jarek Sieczka 25 ساله شهرداری رسمی زندگی می کند که در نزدیکی گروجونتس خارج ورشو.

Duda نیز رنگ خود را به عنوان یک نگهبان سخاوتمندانه PiS رفاه برنامه که تبدیل زندگی برای بسیاری از فقیر قطب تحت PiS.

PiS نیست صورت مجلس انتخابات تا 2023 اما برخی از ناظران می گویند آقای Trzaskowski نسبتا قوی نشان می تواند به تقویت نیروهای مخالف.

وزیر دادگستری زبیگنیو Ziobro پیشنهاد اواخر روز یکشنبه که PiS می تواند فشار بر روی سرعت با آن محافظه کار, دستور کار, و با آن جاه طلبی به خار تغییر در رسانه های خصوصی مالکیت نسبت به رسانه مطلوب تر به جاه طلبی های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>