تیراندازی آغاز شد و پس از یک تشییع جنازه پنج شنبه در فلوریدا به قتل یک نوجوان و یک مرد می روم و دو نفر دیگر زخمی, پلیس گفت:.

ریویرا بیچ پلیس در بیانیه ای گفت که تیراندازی اتفاق افتاده در نزدیکی پیروزی شهر کلیسا در مدت کوتاهی پس از 2:30 p. m. به آنها گفت: 15 ساله پسر بچه و مرد درگذشت و در صحنه است. یک زن و یک نوجوان بودند را به بیمارستان منتقل. شرایط خود را منتشر نکرده بودند و نه اسامی قربانیان. بازداشت شده اند ساخته شده است.

پلیس گفت: دستگاه های گوش دادن در منطقه است که تشخیص صدای شلیک شد شمارش 13 دوره از کار اخراج شدند.

کشیش Tywuante D. Lupoe گفت: در بیانیه ای که در Facebook که کلیسا بسیار آگاه است که خشونت امکان بود در مراسم تشییع جنازه به دلیل اختلافات خانوادگی و که آن را تا به حال ارائه شده امنیتی مسلح. یک ریویرا بیچ افسر پلیس نیز حضور داشت, او گفت:.

او گفت که ماموران امنیتی و پلیس را ترک کرده بود پس از این سرویس زمانی که وجود دارد تنها چند stragglers باقی مانده در این منطقه است. او گفت که زمانی که یک مبارزه شکست در سراسر خیابان را از کلیسا و تیراندازی آغاز شد. او گفت: هیچ یک از قربانیان اعضای کلیسا و هیچ کس مجروح شد در اموال خود را. او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد مراسم تشییع جنازه.

این حادثه جدا و آن را به حال چیزی برای انجام با پیروزی شهر, کلیسا, Lupoe گفت.

ریویرا ساحل, حومه شهر وست پالم بیچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی