پلیس به نجات آمده از زن و شوهر مسن

وظیفه پلیس نه تنها به پایان می رسد با نگهداری از نظم و قانون پیشگیری از جرم و حصول اطمینان از ایمنی جاده.

در یکی از این حادثه پلیس استان رفت و یک گام به جلو برای کمک به یک زن و شوهر مسن در آنها محل اقامت علاوه بر کمک به آنها برای بازگشت اموال خود را برای امرار معاش خود.

چند روز پیش در استان DSP M. Gunasekaran دریافت یک درخواست از Seman و 75 و Dikky, 66, از Peria Keezhpattu روستا در چنگم taluk به دنبال کمک. زن و شوهر گفت که خانواده ها از فرزندان خود بدرفتاری آنها را و آنها را مجبور خارج از خانه خود را.

این زوج صاحب دو پسر و Seman داده بود شش هکتار از زمین های خود را به آنها. Seman را مهتر پسر Balaraman چند سال پیش درگذشت و خانواده اش زندگی می کرد در همان ایجاد کرد. زن و شوهر بودند ماندن با پسر دوم راماکریشنان خانواده. بیش از یک دوره از زمان خانواده راماکریشنان آغاز شده وادار کردن زن و شوهر از راه خود را. در یک نقطه از زمان آنها باقی مانده بودند در جاده ها.

با وجود مستند ارشد شهروندان راه می رفت تا به چنگم, 25 کیلومتری و در زمان یک اتوبوس به استان برای دیدار با مقام پلیس در اتاق خود. در جلسه شکایت آقای Gunasekaran نه تنها مرتب برای اقامت و غذا در استان او همچنین دستور داد برای پرس و جو توسط Jamunamarathur پلیس.

زن و شوهر و اعضای خانواده نامیده می شدند برای یک جلسه در مقابل ایجاد کرد و پس از بحث خانواده به بخشی توافق با 80 سنت از زمین های کشاورزی و خانه ای که در آن Seman زندگی می کرد. پلیس مرتب برای مراحل اسناد و هشدار داد که اعضای خانواده درخواست آنها را به افراط در این عمل در آینده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>