پلیس شکایت اقتدار باید به رهبری سابق HC قاضی در خانه, منشی, اصرار فعالان

این Sattankulam وادار سازد مرگ پدر و پسر دو P. Jeyaraj و جواد Benicks می توانست جستوجو کرد بدون نوبت به دخالت, اگر تنها دولت تا به حال با پیروی از یک سال 2006 دادگاه عالی بخشنامه در حرف و روح و تشکیل یک دولت پلیس شکایت قدرت (SPCA) به رهبری یک بازنشسته بالا قاضی دادگاه فعالان می گویند.

Senthil Arumugam از Satta Panchayat Iyakkam با اشاره به این که دیوان عالی کشور در پراکاش سینگ در مقابل اتحادیه هند مورد تا به حال در سپتامبر 22, 2016 به کارگردانی همه دولت های ایالتی در این کشور را به تشکیل SPCAs ظرف سه ماه برای بررسی اتهامات سوء رفتار جدی مانند مرگ و میر شدید صدمه دیده و یا تجاوز به عنف در بازداشت پلیس.

دادگاه روشن ساخته است که SPCAs باید به ریاست یک قاضی بازنشسته دادگاه عالی یا دادگاه عالی و که او/او می تواند انتخاب شده از یک پنل از نام های پیشنهاد شده توسط رئیس دادگستری دادگاه عالی نگران است. هیچ چنین هنجارهای شد و به دنبال آن در تامیل نادو و یک SPCA تشکیل شد تحت ریاست دبیر خانه او rued.

فعال و مدافع A. P. Suryaprakasam گفت: هیچ کس آگاه از قانون اساسی از یک SPCA در تامیل نادو تا زمانی که او در زمینه منافع عمومی دادخواهی دادخواست در مدرس دادگاه عالی در ماه نوامبر سال 2019. “تنها زمانی که من در مورد ذکر شده بود برای پذیرش قبل از یک نیمکت رهبری عدالت M. Sathyanarayanan دولتی سفارش (رفتن) صادر شده و در تاریخ 14 نوامبر سال 2019 تولید شد,” او گفت:.

“G. O. صادر شده توسط خانه (پل هشتم) گروه اعلام کرد که یک SPCA شده بود با تشکیل دبیر خانه خود را به عنوان رئیس و مدیر کل پلیس و همچنین اضافی کل پلیس (نظم و قانون) به عنوان اعضای آن است. شوکه به خواندن آن اصرار بر انتصاب یک بازنشسته دادگاه عالی قضاوت کرد. این مورد هنوز در حال بررسی برای دولت به پاسخ” او اشاره کرد.

وکیل او M. L. راوی از Desiya Kairali Sakthi Katchi گفت که کرالا حال تشکیل یک SPCA به ریاست قاضی سابق دادگاه عالی V. K. Mohanan و آن را به حال نیز تصمیم به تعیین یک تحقیقات مستقل افسر از میان افسران پلیس که هرگز خدمت در کرالا برای کمک به سازمان در کاوش شکایت از خشونت پلیس.

“حتی تامیل نادو را تشکیل پلیس شکایت اقتدار ریاست سابق مدرس بالا قاضی دادگاه G. Rajasuria. من نمی فهمم چرا تامیل نادو دولت شده است مردد به دنبال کت و شلوار با وجود خاص دیوان عالی کشور جهت صدور راه بازگشت در ماه نوامبر 2016. تنها یک قدرت مستقل کمک خواهد کرد به دست آوردن اعتماد به نفس مردم” او گفت:.

او در ادامه به دولت که دیوان عالی کشور بود و بیشتر دستور داد برای قانون اساسی منطقه در سطح پلیس شکایت مقامات رهبری بازنشسته منطقه قضات برای بررسی شکایت از اخاذی زمین/خانه گرفتن و دیگر مانند سوء استفاده از قدرت. اما در تامیل نادو حتی این مقامات بوده است تشکیل شده تحت ریاست جمع او اظهار تاسف کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *