پلیس شلیک مرد مرده در لندن پس از ‘تروریستی مرتبط با’ دارویی و نقدی

پلیس بریتانیا در فوریه 2 گفت: آنها تا به حال به ضرب گلوله یک مرد در جنوب لندن پس از حداقل دو نفر با ضربات چاقو در یک مشکوک “تروریستی مرتبط با” حادثه.

پلیس بعد از آن گفت: مرد مرده بود به عنوان شاهد صحبت از دیدن یک مرد در Streatham “با یک کارد بزرگ و سنگین و نقره قوطی در قفسه سینه خود را”.

“ما می توانیم تایید می کنند که به ضرب گلوله های پلیس در اطراف 2pm امروز در #Streatham بالا جاده شده است مرده,” لندن پلیس متروپولیتن گفت: در توییتر. “شرایط در حال ارزیابی می شود; از این حادثه اعلام شده است به عنوان تروریست-مرتبط است.”

نیروی افزود: “ما معتقدیم که وجود دارد دو مجروح قربانیان. ما در انتظار به روز رسانی در شرایط خود را.”

شاهدان عینی Gulled Bulhan یک جوان 19 ساله دانشجو گفت: بریتانیا انجمن مطبوعات خبرگزاری که او را دیدم چشمگیر حوادث گشوده است.

“من تو را دیدم یک مرد با یک کارد بزرگ و سنگین و نقره قوطی در قفسه سینه خود را در حال تعقیب توسط چه من فرض بود undercover افسر پلیس — به عنوان آنها در لباس غیر نظامی” او گفت:. “مرد شد و سپس به ضرب گلوله. من فکر می کنم من شنیده ام سه عکس تفنگ, اما من کاملا نمی تواند به یاد داشته باشید.”

آقای Bulhan اضافه شده او سپس پناه در یک کتابخانه به عنوان دیگر عابران زد به فروشگاه های نزدیک.

نیروی مردم خواست برای جلوگیری از این منطقه در حالی که خدمات اورژانس پاسخ بودند.

لندن آمبولانس گفته است: “تعدادی از منابع” حضور این حادثه در Streatham جاده بالا در حد زیادی مسکونی محله است.

تایید نشده فیلم ارسال شده به رسانه های اجتماعی مسئله را به تصرف برخی از این حادثه نشان داد مسلح با ماموران پلیس در اطراف یک مرد دروغ گفتن بر روی زمین در Streatham جاده بالا است.

آنها سپس به طور ناگهانی به دور نقل مکان کرد, اصرار تماشاچیان به حرکت به عقب به عنوان دیگر وسایل نقلیه اضطراری در صحنه وارد شدند.

بریتانیا شاهد موجی از حملات تروریستی در سال های اخیر است.

در تازه ترین حادثه در نوامبر 29, 2019, محکوم تروریستی عثمان خان به کشته شدن دو نفر قبل از پلیس کشته در پل لندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر