پلیس در بررسی صلاحیت تصویری از Keralite است که می خواهد به بازگشت به خانه

پلیس ایالتی در حال بررسی های اخیر تصویری ظاهرا توسط یک Keralite زن که تا به حال گفته رفته به افغانستان برای پیوستن به دولت اسلامی در سال 2015 و در حال حاضر می خواستم به دولت برای کمک به او به خانه بازگشت.

مقامات گفتند که در این ویدئو می تواند Nimisha Fathima ساکن تریواندروم که تا به حال از دست رفته همراه با شوهرش Isa نام مستعار Bexin وینسنت از کرالا در سال 2015.

Fathima است دندانپزشک آموزش دیده. پلیس بر این باورند که زن و شوهر بودند به اسلام گرویده کردم افراطی و سفر به افغانستان برای پیوستن به است. او داده بود و هنگام تولد به یک کودک در آن کشور است.

مقامات بر این باور بودند که متفقین بمباران به کشته شدن وینسنت و اجرای قانون در استان خراسان رضوی دستگیر شده بود Fathima در سال 2019.

در این ویدئو به نظر می رسد نشسته روی یک مبل ورزشی روسری و با یک فرزند در دامان او. او در صحبت به زبان انگلیسی و گفت: او می خواهم به بازگشت به خانه و امیدوار است دولت نمی خواهد از زندانی کردن او.

احتمال این که Fathima ممکن است زنده تا به حال برای اولین بار ظاهر در سال 2019 زمانی که آژانس تحقیقات ملی (نیا) به نام روز مادر کل Sampath و به او نشان داد یک مجموعه عکس از جنگجویان خارجی و خانواده های آنها در بازداشت دولت افغانستان.

خانم Sampath خبرنگاران گفت: در اینجا در روز دوشنبه که در این ویدئو دختر او بود. او می گفت که حرکت دولت مرکزی برای اطمینان از Fathima بازگشت. ‘من از دیدن دختر من زنده برای اولین بار و پس از او سمت چپ من” او گفت:.

موانع حقوقی

مقامات گفت: Fathima می تواند در صورت توانمند موانع حقوقی برای بازگشت به زندگی غیر نظامی در این کشور است.

به نیا در حال بررسی اتهامات نقض مقررات از فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از قانون و هند پاسپورت عمل می کنند. علاوه بر این سازمان های امنیتی با احتیاط از اجازه دادن به سابق است که اعضای جامعه از ترس که آنها می تواند radicalise دیگران است.

پلیس گفت که مرکزی سازمان بود و پرچم این احتمال که سونیا سباستین, 33, نام مستعار Ayisha ساکن Kasargod که به پیوست است به همراه شوهرش در سال 2014 می تواند با Fathima.

مقامات گفت که Fathima و سونیا در میان چندین Keralites بود که چپ در گروه برای پیوستن به در است سوریه و افغانستان در طول 2014-16 دوره است.

آنلاین mobilisers از این است که به نظر می رسد که متقاعد کننده به فروش می رسد آنها جذابیت زندگی در یک آرمان اسلامی-اجرای خلافت.

این است “جداشدگان” از کرالا اکثرا متعصب آمالگام اخیر تبدیل و سخت اسلامگرایان بسیاری از آنها کارگران ماهر رسمی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر