لهستانی وقت برنده دور اول انتخابات ریاست جمهوری – انتخابات

وقت آندره Duda موفق به کسب بیشترین آرا در دور اول ریاست جمهوری لهستان در انتخابات روز یکشنبه خروج نظرسنجی نشان داد که در مرحله تنظیم برای اجرا کردن رای است که ممکن است شکل لهستان روابط با اتحادیه اروپا برای سال آمده است.

انتخاب مجدد دولت متحد Duda که در حال حاضر چهره لیبرال ورشو شهردار Rafal Trzaskowski در اجرا کردن بسیار مهم است اگر حاکم ملی قانون و عدالت (PiS) در حال اجرای خود را محافظه کار و دستور کار از جمله اصلاحات اتحادیه اروپا می گوید: تضعیف استقلال قوه قضائیه.

همچنین به عنوان خوانده شده | ورشو امیدوار است برخی از نیروهای آمریکایی مستقر در آلمان منتقل خواهد شد به لهستان

رئیس جمهور حق وتو قوانین و Trzaskowski نامزد از بزرگترین حزب مخالف در این میانه مدنی پلت فرم (PO) قول داده است برای جلوگیری از اصلاحات که در آن او می گوید تضعیف دموکراسی است.

“من می خواهم برای تشکر از همه برای رای گیری” آقای Duda گفت: هواداران پس از انتخابات منتشر شد.

نهایی نتایج رای گیری از دور اول انتظار می رود در هفته بعد.

آقای Duda کردم 41.8 درصد از آرای این انتخابات نشان داد در حالی که آقای Trzaskowski آمد دوم با 30.4%. با هیچ یک از 11 نامزد به ثمر رساند بیش از 50 درصد در دور اول اجرا کردن بین دو frontrunners برگزار خواهد شد در جولای 12.

آقای Duda بلند شده دیده می شود به عنوان مورد علاقه روشن برای برنده شدن در این انتخابات اما برخی از نظر سنجی های اخیر نشان داده اند آقای Trzaskowski برنده شدن در دور دوم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>