سیاستمدار-پزشکان ثبت نام برای COVID-19 وظایف

اتحادیه دولت در هفته گذشته قرار دادن یک درخواست درخواست بازنشسته پزشکان که در حال خدمت در ارتش را امتحان کنید و گزارش کار آن را به عنوان پیش بینی کمبود پرسنل پزشکی آموزش دیده برای مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر. در میان صفوف سیاستمداران این درخواست که تا به حال رعایت کرده است.

در Noida را کایلاش بیمارستان, بخش 10, بیمارستان های زنجیره ای محلی و MP و بیمارستان سر دکتر ماهش Sharma غوطه ور است را به یک عمل او رها کرده بود برای hustings. “من نمی توانم از پزشکان برای حضور در COVID-19 بيمار از ایمنی از خانه من. بنابراین من تصمیم گرفتم برای کار از این زمینه گفت:” هندو. “من باید در محل قرار داده و سیستم های که در آن وجود دارد این است که برخی از صفحه نمایش بین هر بیمار مبتلا به COVID-19 مثبت و پزشکان و سلامت کارگران است. ما نمی توانیم بگوییم که این ادم اما اولویت من درمان است و با حداکثر محافظت را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی” او گفت:.

در اکولا, Maharashtra, کنگره corporator دکتر Zishan حسین, MD در پزشکی داخلی نیز خود را خصوصی خانه سالمندان منتقل کرده است اما به اکولا مقامات منطقه ای است که او در دسترس خواهد بود برای COVID-19 مربوط به وظایف هنگامی که خواست به انجام این کار. “نه فقط من من می توانم با اعتماد به نفس است که 30 درصد از پزشکان در اکولا در حال حاضر داوطلب برای چنین وظیفه,” او گفت:.

Sanjay Jaiswal. Photo courtesy: Twitter/@sanjayjaiswalMP

سانجی Jaiswal. حسن نیت ارائه میدهد عکس: توییتر/@sanjayjaiswalMP

 

کاملا همین طور است بیهار BJP رئیس و غرب Champaran MP سانجی Jaiswal. تنها کسی که برای انجام اکو cardiograms در بتیه دکتر Jaiswal دارای یک درمانگاه در منطقه و در گذشته هنگامی که مشغول سیاست به یک بار در هفته به درمانگاه. “من در حال حاضر شروع به رفتن وجود دارد به طور منظم و ثبت شده خودم برای جداسازی وظایف اگر خواسته را به انجام,” او گفت:. “همانطور که در حال حاضر وجود دارد هیچ موارد در این منطقه,” او اضافه شده است.

Vamsi کریشنا منطقه کنگره رئیس جمهور برای Nagarkurnool در Telangana نیز اجرا می شود خصوصی خانه سالمندان همراه با همسر خود. MD در پزشکی داخلی او بوده است corporator در گذشته شده است و در ارتباط با کنگره است. “من باید به عقب رفته به عمل من و در دسترس خواهد بود برای وظایف بیشتر اگر خواسته,” او گفت:.

در ایرلند نخست وزیر لئو Varadkar امضا کرده است و در پزشکی ثبت نام دوباره و خواهد بود و تمرین را حداقل یک بار در هفته به عنوان یک پزشک در یک همبستگی در تلاش برای مبارزه با COVID-19.

در هند بیش از حد احساسات به نظر می رسد به همان خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید