وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo وارد پایتخت افغانستان روز دوشنبه برای کمک به شکستن سمی بن بست سیاسی است که بیشتر riven کشور فقط به عنوان طالبان در حال افزایش حملات و افزایش COVID-19 موارد را تهدید می کند در حال حاضر-دست و پا زدن روند صلح.

افغانستان شده است ادغام در یک بحران سیاسی پس از انتخابات سال گذشته در سمت چپ این کشور در بی نظمی با توجه به متعدد تقلب ادعا می کند که در نهایت دیدم دو نفر مدعی ریاست جمهوری و برگزاری جداگانه inaugurations. آقای Pompeo بود به نگه داشتن هر دو جداگانه و جلسات مشترک با رئیس جمهور اشرف غنی در انتخابات رسمی برنده — همراه با قوس رقیب عبدالله عبدالله که ادعا می کند در انتخابات ریاست جمهوری.

“ما باید سعی کردم… برای چند هفته گذشته به سعی کنید برای پیدا کردن فرمول و آنها را تشویق به رسیدن به یک توافق” یک مقام وزارت خارجه گفت: با توجه به یک گزارش.

همچنین بخوانید: شکست-خروج امن برای امریکا اما یک نگرانی برای هند

آقای Pompeo آمده است: “به کمک فشار برای تشویق و به نقطه ای از آنچه انتظارات ما هستند و آنچه که ارزیابی است که اگر آنها نمی, انجام کار درست”.

استقبال خلیل زاد

بالا دیپلمات های ایالات متحده شد و مورد استقبال نماینده ویژه زلمای خلیل زاد — رهبری ایالات متحده مذاکره کننده در مذاکرات اخیر با طالبان — پس از ورود در فرودگاه کابل.

سفر آید فقط یک روز پس از دولت افغانستان و طالبان برگزار شد اولین بحث در مورد زندانی مبادلات — یک گام کلیدی در گسترده تر فشار برای صلح پس از خروج قرارداد امضا شده بین واشنگتن و بغداد.توافقنامه تاسیس یک چارچوب برای به پایان آوردن امریکا طولانی ترین جنگ.

این شکاف میان آقای عبدالله و آقای غنی همراه با اشتغال ذهنی با COVID-19 تا موجب ترس پنجره برای قرارداد صلح بسته است سریع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی