کشور وزیر امور خارجه مایک Pompeo بازدید پنج ملت-تور در طول هفته گذشته متنوع از دیرین متحد بریتانیا به جمهوری های شوروی سابق در آسیای مرکزی است. اما پیام او منتقل به میزبان خود ماند همان: برحذر باشید از چین است.

در سفر خود به اروپا و آسیای مرکزی آقای Pompeo محکوم چین, حقوق بشر, انتقاد تهاجمی آن شیوه های تجارت و خواست خود میزبان باید با احتیاط از سرمایه گذاری چین و نفوذ است. او هشدار داد که چین خطری که کشورهای توسعه نسل بعدی با سرعت بالا شبکه های بی سیم.

زبان او بود و بی پرده است. حزب کمونیست چین ارائه مرکزی تهدید از زمان ما,” آقای Pompeo گفت: در هفته گذشته در لندن تنها چند روز پس از اتحادیه اروپا پرده برداری کرد امنیت دستورالعمل برای 5G شبکه های بی سیم است که جلوگیری از ممنوعیت Huawei در آخرین شکست برای ایالات متحده در مبارزه با چینی شرکت فن آوری.

آقای Pompeo را سخت و بلاغت در سفر همزمان با گسترش سریع یک ویروس جدید که در چین نشات گرفته و تهدید جهانی رشد تأکید خود اشتغال ذهنی با این کشور و دیپلماتیک اخیر خود و تجارت پیروزی.

نظرات خود را در تضاد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر آشتی جویانه زبان در چین است. که تا حدودی به این دلیل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال کار برای تکمیل یک معامله تجاری با جمهوری خلق چین.

زمانی که او امضا اولین مرحله از توافق ماه گذشته, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آقای یازدهم “بسیار دوست خوب من” و گفت که او برنامه ریزی شده برای بازدید از چین در نه چندان دور آینده.

آقای ترامپ گفت: پس از آن که او و آقای یازدهم را توسعه داده اند, باور نکردنی رابطه است.” آقای Pompeo نظرات در لندن اما سختی رویکرد است که او و معاون رئیس جمهور مایک پنس باید مورد حمایت چین رانده شده به طور عمده توسط این کشور در سرکوب مسلمانان و اقلیت های قومی در غرب سین کیانگ استان بلکه آنچه آنها می گویند در حال پکن درنده شیوه های تجارت و توسعه پروژه های است که آنها می گویند قرار داده و کوچک در کشورهای فقیر و در معرض خطر است.

آقای Pompeo سفر به بریتانیا آمد فقط 48 ساعت پس از این کشور است که مشتاقانه امیدوار به تضمین عظیم پس از Brexit معامله تجاری با ایالات متحده آمریکا نادیده گرفته تهدیدات و اجازه Huawei به یک نقش در آن 5G شبکه.

تصمیم برجسته محدودیت از مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی دولت به لابی برای سیاست های خود را به عنوان آن را به مبارزه طلبیده آمریکا را تهدید به قطع هوش, های, اگر, Huawei تا به حال هر گونه حضور. مقامات ایالات متحده بر این باورند که امنیت اطلاعات در شبکه است که با استفاده از Huawei تکنولوژی یا تجهیزات می تواند به خطر بیافتد.

ایالات متحده شده است لابی آمریکا به ممنوعیت Huawei بیش از نگرانی های آن را می توان مجبور به کمک به دولت چین با الکترونیکی استراق سمع. مقامات ایالات متحده نیز نگران هستند که شبکه های 5G را به شدت تکیه بر نرم افزار ترک آنها را باز به آسیب پذیری و بارها هشدار داده و آنها را مجبور به تجدید نظر هوش های با متحدان است که با استفاده از هواوی. این شرکت را رد کرده می گوید ،

گزیدگی توسط انگلیسی ها حرکت می کند اما هنوز هم امیدوار به حفظ و تقویت آمریکا و بریتانیا رابطه خاص” آقای Pompeo به نظر می رسد به عقب نشینی از تهدید تروریست های کرد و گفت که او مطمئن بود که یک راه می تواند به اجتناب از آن است.

در عین حال او روشن ساخته است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادامه خواهد داد برای مقابله با چین در چند جبهه از جمله تجارت زیرساخت ها و فن آوری نظامی و دیپلماتیک حتی به عنوان دولت به دنبال مرحله دوم از یک توافق برای پایان دادن به یک جریان جنگ تجاری با پکن است.

ما باید به صورت جمعی — غرب — اطمینان حاصل شود که بعد از قرن حکومت های غربی اصول دموکراتیک است. و آن را یک تلاش هماهنگ و نه فقط آمریکا بلکه همه کسانی که به عشق آزادی و گرامی دموکراسی و حکومت قانون را به اطمینان حاصل شود که باقی می ماند که غالب مدل برای جهان برای قرن آینده است. در آسیای مرکزی که در آن سه نفر از پنج سازمان ملل به اشتراک گذاری مرزهای غربی چین Pompeo محکوم چینی حقوق بشر است.

ایالات متحده خواستار همه کشورها به پیوستن به ما در فشار دادن به صورت فوری برای پایان دادن به سرکوب او گفت: در قزاقستان است. ما از سادگی آنها را به ارائه پناهگاه امن و پناهندگی به کسانی که به دنبال فرار از کشور چین; حفاظت از کرامت انسانی; فقط به انجام آنچه درست است. در ازبکستان روز دوشنبه آقای Pompeo شده تا مزایای آسیای مرکزی انجام کسب و کار با آمریکا به جای چین است.

آنها به مدت طولانی در مرزهای آنها نشستن در یک منطقه که در آن هر دو کشور چین و روسیه در حال حاضر,” او گفت:.

آنچه ما می خواهیم آنها را به انجام و چه امریکا است که در اینجا انجام دهید این است برای حمایت از ظرفیت خود را به تصمیم گیری خوب به شفاف قانون سرمایه گذاری وجود داشته باشد.”

ما یاد آنها را همواره از مزایای سرمایه گذاری در آمریکا و هشدار آنها را در برابر دولت حمایت سیاسی رانده معاملات از نوع مورد علاقه چین آقای Pompeo گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی