Pompeo هل ایران تحریم تسلیحاتی سازمان ملل خواست روسیه می گوید آمریکا زانو در ایران گردن

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo تحت فشار قرار دادند شورای امنیت سازمان ملل روز سه شنبه به گسترش یک تحریم تسلیحاتی ایران قبل از آن منقضی می شود در ماه اکتبر باعث شد روسیه به اسلم واشنگتن سیاست به سمت تهران به عنوان مثل “قرار دادن زانو” به این کشور گردن.

ایالات متحده منتشر شده پیش نویس قطعنامه ای را به 15 عضو شورا که به طور نامحدود تمدید تحریم تسلیحاتی در تهران اما حق وتو شورای-قدرت روسیه و چین در حال حاضر حاکی از مخالفت خود را به حرکت می کند.

“آیا فقط آن را از ایالات متحده, گوش دادن به کشورهای منطقه است. از اسرائیل به خلیج فارس با کشورهای خاورمیانه که بیشتر در معرض ایران predations در حال صحبت کردن با یک صدا: تمدید تحریم تسلیحاتی” آقای Pompeo گفته مجازی جلسه شورای امنیت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مدت طولانی استدلال کرد که تحریم تسلیحاتی ایران باید برداشته شود. تحریم تسلیحاتی تنظیم شده است برای پایان دادن به در اواسط ماه اکتبر تحت تهران 2015 ایران با انگلیس و آلمان و فرانسه و چین و روسیه و دولت از مغلوب ساختن پیشی جستن سلف, باراک اوباما.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017 دولت او ترک کرده است و ایران به طور پیوسته ramped تا تحریم ها بر ایران در چه واشنگتن توصیف به عنوان یک حداکثر — فشار رویکرد است.

پرداختن به شورای روسیه U. N. سفیر واسیلی Nebenzia توصیف سیاست به عنوان “حداکثر خفگی سیاست.”

“این کار برای رسیدن به تغییر رژیم و یا ایجاد یک وضعیت که در آن ایران به معنای واقعی کلمه نمی خواهد بود قادر به نفس است. این مثل این است که قرار دادن یک زانو به گردن او گفت:” در یک محجبه اشاره به مرگ یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او. مرگ جورج فلوید موجب تظاهرات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است.

‘قانون جنگل’

شورای امنیت بود در جلسه روز سه شنبه برای بحث در مورد گزارش های سازمان ملل دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ که مشخص است که موشک های کروز مورد استفاده در چندین حمله به تاسیسات نفتی و یک فرودگاه بین المللی در عربستان سعودی در سال گذشته بودند از “ایرانی تبار.”

اگر واشنگتن ناموفق در گسترش تحریم تسلیحاتی آن تهدید کرده است به ماشه در شورای امنیت و بازگشت همه ملل برای تحریم ایران تحت توافق هسته ای حتی اگر آن را ترک کرد و در سال 2018 است. دیپلمات ها می گویند واشنگتن خواهد یک رابطه جنسی خشن, کثیف نبرد.

ایران را نقض کرده بخش هایی از ایران در واکنش به عقب نشینی ایالات متحده و واشنگتن reimposition از تحریم.

U. N. امور سیاسی و ایجاد صلح رئیس رزماری DiCarlo گفت: ایران بسیار مهم بود به منطقه ای و امنیت بین المللی اضافه کرد: “از این رو تاسف است که در آینده این توافق در شک و تردید.”

فرانسه و آلمان همه ابراز نگرانی به شورای که لغو تحریم تسلیحاتی ایران خواهد پیامدهای عمده ای برای امنیت منطقه ای و ثبات است. آنها همچنین گفته اند که آنها نمی خواهد به بازگشت به ایالات متحده تلاش های یک جانبه باعث بازگشت همه به عدن در ایران.

وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف گفت: “جامعه جهانی در کل و شورای امنیت سازمان ملل به طور خاص روبرو هستند یک تصمیم مهم است: آیا ما با حفظ احترام به حاکمیت قانون و یا آیا ما بازگشت به قانون جنگل را با تسلیم شدن به هوی و هوس یک یاغی پهلوان”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>