Pompeo اشک به ‘سرکش بازیگر’ چین ‘افزایش’ مرز تنش با هند

ایالات متحده آمریکا روز جمعه با انتقاد ارتش چین برای “افزایش” مرز تنش با هند و توصیف حاکم کمونیست چین حزب به عنوان یک “سرکش بازیگر.”

راه اندازی یک حمله کوبنده در چین, دولت, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: حزب کمونیست چین می خواهد به خنثیسازی همه پیشرفت جهان رایگان ساخته شده از طریق موسسات مانند ناتو و اتخاذ مجموعه ای جدید از قوانین و هنجارهای که جای پکن.

“PLA (افراد ارتش آزادی) را تشدید کرده مرز تنش با هند و جهان, پرجمعیت ترین دموکراسی است. این militarising دریای چین جنوبی و به طور غیر قانونی این ادعا بیشتر در خاک وجود دارد و تهدید حیاتی دریای خطوط” آقای Pompeo گفت: یک روز پس از ابراز تسلیت به هند در مرگ 20 سربازان در درگیری های خشونت بار با نیروهای نظامی در Galwan ولی در لاداخ در اوایل این هفته.

در آدرس مجازی در “اروپا و چین چالش” در طول سال 2020 کپنهاگ دموکراسی نشست روز جمعه دیپلمات آمریکایی گفته است که برای سال های بسیاری از غرب در دوره ای از امید به اعتقاد آنها می تواند تغییر حزب کمونیست چین (CCP) و بهبود زندگی مردم چین در طول راه.

در طول راه CCP در زمان استفاده از حسن نیت ما در حالی که اطمینان ما از آنها می خواستند یک رابطه همکاری. به عنوان (سابق چینی سیاستمدار) دنگ شیائوپنگ گفت: “خود را پنهان قدرت تحمل خود را در زمان.’ من صحبت در مکانهای دیگر در مورد اینکه چرا این اتفاق افتاده است. این یک داستان پیچیده است. آن را هیچ یک گسل” آقای Pompeo گفت.

 

بیش از چند دهه در اروپا و آمریکا شرکت های سرمایه گذاری در چین با خوش بینی. آن برون سپاری زنجیره تامین به مکان هایی مانند شنژن باز موسسات آموزش برای PLA-وابسته به دانش آموزان و استقبال چینی خارجه-حمایت از سرمایه گذاری در کشور خود, او گفت:.

اما ک مقرر پایان دادن به آزادی در هنگ کنگ نقض سازمان ملل متحد ثبت شده پیمان و حقوق شهروندان است. این یکی از بسیاری از معاهدات بین المللی حزب را نقض کرده است, وزیر گفت.

“دبیر خی Jinping greenlighted کارزار وحشیانه سرکوب علیه مسلمانان چینی یک نقض حقوق بشر در یک مقیاس ما دیده نشده از جنگ جهانی دوم است. در حال حاضر PLA را تشدید کرده مرز تنش با هند” او گفت:.

برخورد در Galwan دره بزرگترین رویارویی بین دو ارتش پس از سال 1967 درگیری در Nathu لا زمانی که هند از دست داده و حدود 80 سربازان در حالی که مرگ و میر بر طرف چینی بود بیش از 300.

چینی ها سربازان استفاده می شود سنگ ناخن-نوک چوب و آهن و میله و باشگاه در انجام حملات وحشیانه در هند سربازان پس از آنها اعتراض نصب یک نظارت ارسال توسط چین در سمت هند از خط کنترل واقعی در Galwan.

 

“CCP نیست فقط یک سرکش بازیگر در خود محله است. آن دروغ در مورد کوروناویروس و اجازه گسترش آن به سایر نقاط جهان در حالی که فشار که به کمک آن پوشش مبارزات انتخاباتی. صدها هزار نفر از مردم کشته شده اند و اقتصاد جهانی است نابود شده است” آقای Pompeo گفت.

حتی در حال حاضر سال به این بیماری همه گیر چین ارائه نشده دسترسی به ویروس زنده نمونه امکانات و یا اطلاعات در مورد بیماران در ماه دسامبر در ووهان, او گفت:.

چین در حال هل دادن دروغ و مخرب سایبری مبارزات به تضعیف دولت و به درایو یک گوه بین ایالات متحده و اروپا آقای Pompeo ادعا.

“آن بئب کشورهای در حال توسعه با بدهی و وابستگی. آن قوی-پشتیبانی سازمان ملل برای انجام کسب و کار با Huawei بازو, CCP نظارت دولت است. آن وقیحانه حمله به اروپا حاکمیت با خرید بنادر و زیرساخت های حیاتی از پیره به والنسیا” آقای Pompeo گفت.

 

“ما باید طلایی blinders روابط اقتصادی و ببینید که چین چالش نیست فقط در دروازه; آن را در هر سرمایه است. هر سرمایه گذاری از یک شرکت دولتی باید با سوء ظن” او گفت:.

“اتحادیه اروپا چین فقط به عنوان ایالات متحده ندارد و فقط به عنوان ما در آمریکای جنوبی و آفریقا و خاورمیانه و دوستان شما انجام دهد. به من گفت: اوایل این هفته به اتحادیه اروپا و همتایان من می دانم که ترس در اروپا است که ایالات متحده می خواهد شما را به انتخاب بین آمریکا و چین,” او گفت:.

“این حزب کمونیست چین که مجبور به انتخاب است. این حزب می خواهد شما را به دور انداختن پیشرفت ما در جهان ساخته شده اند از طریق ناتو و دیگر نهادهای رسمی و غیر رسمی — و اتخاذ مجموعه ای جدید از قوانین و هنجارهای که جای پکن” آقای Pompeo گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>