رمز و راز قتل یک زن است که به اشتباه متهم به جرم است اما یک شوالیه در زره درخشان: در مورد Ponmagal Vandhalآن است که Jyotika در یک کت سیاه و سفید استدلال داخل دادگاه بسته بندی شده. این به نظر می رسد قضیه از این بازیگر فیلم های آینده که قرار است به اکران در سراسر جهان در آمازون نخست تصویری در مه 29. فیلم تریلر که در یوتیوب منتشر شده در اوایل امروز.

تریلر آغاز می شود با یک شات از یک صدای بلند گریه اجازه دهید با یک فرزند دختر توسط پلیس کشف اجساد پنج فرزند. Jyotika که نقش وکیل Venba طول می کشد مورد فرد متهم به جرم ‘روانی Jyoti’ پس از پدرش ‘درخواست Pethuraj’ (K Bhagyaraj) متقاعد او. در طرف مقابل استدلال برای تعقیب توسط R Parthiban. این فیلم در اوتی. یا نه Venba موفق به اثبات Jyoti بی گناهی توسط آشکار پیچ و خم از دروغ و فریب و بافندگی با هم نقاط ضعف اشکال بقیه طرح.

 

علاوه بر Jyotika فیلم بازیگران شامل بازیگر-فیلمسازان R Parthiban K Bhagyaraj, Thiagarajan, Pandiarajan و Pratap Pothen, در میان دیگران. “ما هیجان زده به همکاری با آمازون نخست تصویری برای انتشار Ponmagal Vandhal که در آن بینندگان و طرفداران با کیفیت بالا تامیل سینما می تواند لذت بردن از این پرچین دادگاه درام در هند و در سراسر جهان” Rajsekar Karpoorasundarapandian شرکت تولید کننده و مدیر عامل 2D, سرگرمی, نقل شده است که گفت: در بیانیه منتشر شده توسط آمازون نخست.

Ponmagal Vandhal‘s لينک مستقيم-به-انتشار دیجیتال ایجاد شده کاملا جنجال در تامیل سینما با تئاتر صاحبان بالا بردن پرچم سیاه و سفید در برابر خانه تولید 2D سرگرمی متعلق به بازیگر Suriya و رفتن تا آنجا که به تهدید تحریم فیلم های تولید شده توسط, بنر, به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که شامل این بازیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی