کشاورز فقیر خانواده بدحال سه مرگ و میر در یک روز

یک کشاورز فقیر خانواده در Shawn Balekundri ایجاد شد با غلبه بر غم و اندوه در روز چهارشنبه پس از آن مجبور شد به سازماندهی آخرین مراسم از سه نفر از اعضای آن است.

65 سال از درگذشت COVID-19-عوامل مرتبط با آن در منطقه تعیین شده در بیمارستان در روز چهارشنبه. کارکنان بیمارستان ابلاغ این خبر به خانواده بعد از ظهر. بیمارستان مقامات گفت: خانواده به جمع آوری بدن و دفن آن را به عنوان در هر پروتکل.

دو جوان از خانواده چپ شلوار Balekundri برای Belagavi برای دریافت بدن. زمانی که اعضای خانواده شروع به بحث در مورد این موضوع یک خواهر متوفی که زندگی در همان روستا شروع به رنج می برند درد قفسه سینه و مرگ او قبل از او می تواند به بیمارستان منتقل شده.

این خبر میگویند: یکی دیگر از خواهر متوفی که زندگی در یک روستای نزدیک. غم از دست دادن دو خواهر و برادر بیش از حد بود برای این که سقوط کرد و درگذشت بلافاصله.

این پسر جوان از سه خواهر و برادر سازماندهی مشترک دفن در شلوار Balekundri ایجاد کرد در روز چهارشنبه. کارکنان از سلامت و درآمد بخش حاضر بودند برای نظارت بر پروتکل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>