پاپ اخراج محکوم کرالا کشیش

پاپ فرانسیس استناد قدرت های ویژه ای برای اخراج کرالا کشیش رابین Vadakkannchery بود که محکوم به 20 سال دقیق حبس در Kottiyoor مورد تجاوز به عنف از همه روحانی وظایف و حقوق.

در تهلسری POCSO دادگاه محکوم کشیش به دقیق حبس در سه مورد در ماه فوریه 2019 که تنظیم کردن فرایند از بین بردن او را از روحانیت.

اسقف نشین از Mananthavady در Wayanad ارائه یک گزارش مفصل به واتیکان در محاکمه و محکومیت در آوریل سال گذشته و آغاز اقدام علیه این کشیش در ماه ژوئن. واتیکان در تاریخ 5 دسامبر با صدور حکمی که به طور دائم اخراج Vadakkannchery از تمام مسائل مربوط به روحانیت.

همچنین به عنوان خوانده شده | دیوان عالی کشور و تشکیل بیش از نقش کشیش در جنایات جنسی

دستور صادر شد که در تاریخ 5 دسامبر. آن را به اسقف نشین از Mananthavady تحویل سفارش به Vadakkannchery.

گزارش نهایی از اسقف نشین که ارائه شد به واتیکان رسما منتشر شده در تاریخ 1 مارس.

Vadakkannchery نوشته شده بود به عنوان قائم مقام سنت سباستین محله در Kottiyoor اجرا شده توسط اسقف نشین از Manathavady در Kannur. او همچنین به عنوان مدیر یک مدرسه متصل به کلیسا.

او معلق از روحانیت در فوریه سال 2017 و پس از او بازداشت در ارتباط با تجاوز به یک پسر 16 ساله در Kottiyoor.

قربانی به هنگام تولد به یک کودک در 7 فوریه سال 2017 در یک بیمارستان خصوصی در Kannur. پس از تحویل جدید متولد شد و فرستاده شده به یک یتیم خانه های اجرا شده توسط یک مسیحی مدیریت بدون آگاهی از قربانی.

پرونده به نور پس از مداخله از منطقه Childline و Vadakkannchery شد متهم تحت حفاظت از کودکان از جرائم جنسی (POCSO) قانون توسط پلیس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>