پاپ فرانسیس می گوید: سرد خواهد شد و به زور او را به جست و خیز عقب نشینی معنوی

پاپ فرانسیس اعلام کرد در روز یکشنبه که سرد او است مبتلا به زور او را به جست و خیز یک هفته روزهای پرهیز و روزه عقب نشینی معنوی با ارشد واتیکان مقامات بود که با توجه به شروع و بعد از آن در روز.

پاپ ساخته شده و انتشار به هزاران نفر از مردم در میدان سنت پیتر در اولین حضور عمومی خود را پس از چهارشنبه گذشته زمانی که او دیده می شود سرفه و عطسه.

“متاسفانه سرد را به زور من را در این سال (در عقب نشینی). من به دنبال تأملات از اینجا,” او گفت:. این اولین بار است که فرانسیس دهکدهای از دست رفته سالانه عقب نشینی در جنوب رم پس از انتخابات خود را در ماه مارس 2013.

واتیکان قبلا فقط گفت که او مبتلا به یک “اندکی indisposition”.

او سرفه چندین بار در حالی که ساخت آدرس کوتاه در روز یکشنبه و صدا مانند او تا به حال یک گرفتگی بینی است.

همچنین بخوانید: همه چیز در مورد COVID-19

پاپ گرفته است بیمار در زمانی که ایتالیا در حال مبارزه با یک افزایش شیوع بالقوه مرگبار coronavirus. خود را سخنگوی Matteo برونی را رد کرد و روز جمعه حدس و گمان است که فرانسیس چیزی بیش از کمی ناخوش است.

“هیچ مدرکی وجود دارد که می تواند منجر به تشخیص هر چیزی اما خفیف, indisposition,” او گفت:.

ایتالیا است ثبت نام بیش از 1100 تایید موارد coronavirus پس از Feb. 20 و حداقل 29 و میر – بدترین جمله سرایت در اروپا است.

پاپ فرانسیس از دست رفته است بخشی از یک ریه. آن برداشته شد زمانی که او در اوایل 20s در زادگاهش بوئنوس آیرس پس از یک بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>