پاپ دو طرف با سنت می گوید: هیچ چیز در تجرد کشیش

در quashing ایده کشیش ازدواج در آمازون فرانسیس مماشات سنت در حالی که ناامید کننده ترقی خواهان که امیدوار بود برای یک تاریخی نقطه عطفی در کلیسای کاتولیک.

در “پاپ نصیحت” در حوضه آمازون منتشر شده در چهارشنبه, پاپ ناودان درب در مترقی پیشنهاد ارائه شده توسط منطقه اسقف در یک کلیسایی در منطقه در ماه اکتبر.

شورای کلیسایی پیشنهاد کرده بود که راه را برای حل کمبود کشیش در از راه دور و غیر قابل دسترس منطقه اجازه می دهد تا ازدواج بومی مردان برای تبدیل شدن به کشیش.

بدون حتی ذکر است که پیشنهاد پاپ به جای استدلال برای بیشتر بچه کشیش در آمازون و زنان و مردم غیر روحانی را در بزرگتر نقش های در حال سقوط کوتاه از دیگر کلیسایی ایده به مقدر زنان به عنوان deacons در منطقه است.

آرژانتین پاپ افکار آینده پس از ماه ها حدس و گمان و wringing دست در واتیکان شد و مورد استقبال برخی از جمله آوازی حریف پاپ آلمانی کاردینال گرهارد مولر.

برای پنج سال کاردینال مولر بود مسئول کلیسا دگم خود را با نگه داشتن کلید واتیکان پست بخشدار از جماعت برای دکترین از ایمان تا سال 2017 — هنگامی که او را تمدید پاپ. او ادای احترام کردند سند بالقوه برای “کاهش داخلی کلیسا جناح.”

محافظه کاران در داخل کلیسا به خشم آمده بودند توسط منطقه کلیسایی پیشنهاد حتی آن را به یک استثنا محدود به آمازون و دیدن آن را به عنوان به طور بالقوه هموار کردن راه برای لغو کشیش تجرد در سطح جهان است.

ایالات متحده کاردینال ریموند برک سرسخت کشاکش پیشنهاد سال گذشته که فرانسیس خواهد بود به عنوان یک “شکاف” شد و او را به خود مهر تایید به شورای کلیسایی پیشنهاد.

عدم اصلاحات ؟

اما برای دیگران این متن فاقد جسارت است که مشخص پاپی از اولین یسوعیون پاپ.

فرانسیس’ سند مشخص شده یک “شکست در اصلاح ضربه از امامت” با توجه به دیرین واتیکان تحلیلگر مارکو سیاسی.

پاپ “ناگهان آهسته” قوی و چند وجهی مخالفان نیز نا امید کسانی محلی آمازون اسقف آنها او به نام در به ارائه ایده های جدید برای کمک به راهنمای کلیسای آقای Politi گفت.

“فرانسیس می یابد خود را بیشتر به تنهایی و امروز با داشتن باعث سرخوردگی میان قابل توجه انبوه هواداران خود را” آقای Politi گفت.

کلید میان آنها کاتولیک فمینیستی سازمان برخی از آنها مبارزه شده است برای دسترسی زنان به روحانیت.

در متن فرانسیس با اشاره به مشارکت زنان و استدلال کرد که نقش خود را افزایش یافته بود اما اخراج ایده خود را در هماهنگی.

زنان در هماهنگی در سراسر جهان (WOW) گفت: فرانسیس بود “کاهش یافته است توپ” برای زنان در کلیسا.

“فرانسیس تصمیم گرفتند به تداوم شرم آور نخبگان باشگاه مردان که, به عنوان او تا گستاخی اشاره در این سند برگزار می شود تا کلاس دوم وضعیت زنان که انجام بسیاری از کار با هیچ یک از به رسمیت شناختن” این گروه در بیانیه ای گفت.

هنوز مسائل زنان هماهنگی و ازدواج کشیش مرده است و بعضی می گویند.

آلمانی کلیسا که شامل قوی مترقی شعبه به تازگی راه اندازی دو سال بحث در بالا مسائل بحث برانگیز از جمله پایان تجرد روحانی و بیشتر محل برای زنان است.

در ضمن برزیل کاردینال کلودیو Hummes طرفدار روحانی ازدواج می بیند این سوال که هنوز باز گفتن انتشار Estadao: “از آن گرفته خواهد شد تا دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر