پاپ سابق فرستاده می شود سعی در حمله مورد

پاپ فرانسیس سفیر سابق فرانسه, Luigi, Ventura, محاکمه می شود, جنسیت برای حمله در پاریس در ماه نوامبر پس شکایت توسط چهار مرد یکی از آنها متهم به روحانی نامناسب دست زدن به وکلا گفت: در روز پنج شنبه.

Ventura, ایتالیایی-متولد اسقف اعظم محروم شد از مصونیت دیپلماتیک توسط واتیکان در ماه ژوئیه گذشته پس از او سوال شد پلیس فرانسه و استعفا داد و در ماه دسامبر هنگامی که او رسیده 75 سال محدودیت سنی برای پست خود.

محاکمه او باز خواهد شد در نوامبر 10, دفتر دادستان پاریس روز پنجشنبه گفت.

“او در حال حاضر خواهد بود” ونتورا وکیل برتراند Ollivier گفت: AFP. “او را از حضور در این جلسه برای دفاع از خود افتخار و بی گناهی است.”

برای مقتولین تصمیم به قرار دادن ونتورا محاکمه شد یک “پیروزی” گفت: جید Dousselin یک وکیل یکی از شاکیان.

تصمیم “تایید آنچه که ما گفته اند در تمام طول و تقویت این قربانیان در تصمیم خود را به فشار خود ادعا می کند به طوری که خود را مجازات می شود مجاز به ادامه,” او گفت:.

تحقیقات افتتاح شد پس از پاریس شهرداری هشدار دادستان به شکایت یک کارمند جوان که او بارها و بارها با ونتورا که گفته نوازش باسن خود را در یک دیپلماتیک مراسم در ماه ژانویه سال گذشته است.

او بعدها پیوست توسط دو مرد دیگر با شکایت مشابه دوستیابی از سال 2018 و سپس توسط یک چهارم.

شکایت نیز ظ در اتاوا توسط انسان ساخته شده که اتهامات مشابه در مورد یک حادثه در سال 2008 در حالی که Ventura خدمت در کانادا بود.

یک دیپلمات حرفه ای, Ventura, خدمت در برزیل و بولیوی و بریتانیا قبل از منصوب شدن پیک یا ایران به ساحل عاج و بورکینافاسو و نیجر شیلی و پس از آن کانادا ،

کلیسای کاتولیک شده است مبارزه با موجی از اتهامات جزئیات دهه از تجاوز جنسی و سوء استفاده توسط روحانیون عمدتا شامل افراد زیر سن قانونی.

اتهام تجاوز به شکایات مردان نادر است.

پاپ فرانسیس قول داده است برای مقابله با جرایم جنایی در کلیسا صفوف.

یک گزارش در ماه ژوئن گفت: حداقل 3000 کودکان کاهش یافته بود قربانی سوء استفاده جنسی در کلیسای کاتولیک از سال 1950.

در تازه ترین بالا مشخصات مورد خلع لباس کشیش کاتولیک برنارد Preynat داده شد و پنج سال زندان در ماه مارس برای سوء استفاده جنسی پیشاهنگی پسر خود را در مراقبت از چندین دهه پیش است.

اما در ماه ژانویه یک دادگاه تجدید نظر لغو محکومیت Preynat برتر لیون سابق کاردینال فیلیپ بارباران به گزارش سوء استفاده با وجود دانستن در مورد آن را برای سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>